Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung Electronics powraca do tętniącego życiem Sydney w ramach odnowionej współpracy – Samsung Newsroom Australia

Samsung Electronics powraca do tętniącego życiem Sydney w ramach odnowionej współpracy – Samsung Newsroom Australia

Firma Samsung Electronics Australia ogłosiła dzisiaj, że powróci jako główny partner wiodącego festiwalu multiartystycznego na półkuli południowej, Vivid Sydney, łącząc pionierską technologię i olśniewający projekt artystyczny, aby zachwycić i zainspirować widzów festiwali.

Po pięcioletniej przerwie Samsung powraca na festiwal interaktywną instalacją inspirowaną Galaxy AI, która została po raz pierwszy zaprezentowana na początku tego roku w bijącej rekordy serii Galaxy S24 firmy Samsung. Samsung odnawia to niesamowite partnerstwo, aby przesuwać granice wizualnego opowiadania historii dzięki wiodącym na rynku innowacjom.

„Będzie to już trzeci raz, kiedy Samsung aktywuje Vivid Sydney i jesteśmy podekscytowani możliwością ponownego zaangażowania się w wydarzenie, które trafnie ukazuje dynamiczny związek między technologią a ekspresją twórczą” – powiedział Eric Chu, dyrektor ds. rozwiązań mobilnych w Samsung Australia. . „Nasza obecność na tegorocznym festiwalu nie polega tylko na zaprezentowaniu zaawansowanej technologii, takiej jak Galaxy AI, która pozwala użytkownikom uwolnić kreatywność i produktywność na nowe sposoby oraz umożliwia komunikację bez barier – chodzi o tworzenie zapadających w pamięć, interaktywnych doświadczeń, które jednoczą ludzi Oczekujemy, że nasze wydarzenie dotrze do setek tysięcy odwiedzających, dając im wgląd w przyszłość technologii mobilnych i łączności społecznościowej.

Dyrektor festiwalu Vivid Sydney, Jill Minervini, Festiwal wyraził radość z odnowienia współpracy z firmą Samsung. „Wsparcie naszych sponsorów jest niezbędne, aby ożywić Vivid Sydney i stworzyć naprawdę niezapomniane wrażenia dla widzów festiwalu. Dzięki naszym partnerom podnieśliśmy poprzeczkę festiwalu, aby pokazać żywotność i kreatywność Sydney. Możemy nie czekajcie, aż widzowie doświadczą wszystkiego, co Vivid Sydney ma do zaoferowania w tym roku.”

Poprzednie instalacje Samsunga w Vivid Sydney postawiły poprzeczkę wysoko, stając się atrakcjami obowiązkowymi dla bywalców festiwali. Pierwsza aktywacja – nazwana The Night Reimagined – obejmowała imponujący dwupoziomowy labirynt ustawiony na dziedzińcu Opery w Sydney, prezentujący funkcje fotograficzne i umożliwiający użytkownikom tworzenie emoji w rzeczywistości rozszerzonej, które można wyświetlić na kultowej ścianie Luna Park Sydnej.

READ  Fortnite ma teraz radio Kid LAROI w grze, podsycając plotki o imprezach

Podczas drugiego roku festiwalu odbyły się dwa zakrojone na szeroką skalę działania, które przekształciły ponad 3000 metrów kwadratowych First Fleet Park przy Circular Quay w „Electric Playground” i „Samsung Galaxy Studio”, zapewniając wyjątkowe doświadczenia, którymi można się dzielić.

Doświadczenia tegorocznej imprezy, stworzonej we współpracy z globalną agencją kreatywną Amplify, zapewnią uczestnikom jeszcze bardziej magiczne wrażenia dzięki w pełni wciągającemu i skłaniającemu do myślenia pokazowi świetlnemu inspirowanemu Galaxy AI.

Vivid Sydney będzie kursować od piątku 24 maja do soboty 15 czerwca 2024 r. Zaplanuj swoją podróż Vivid Sydney już teraz na Vividsydney.com