Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Ghost Of Tsushima” jest już zalany negatywnymi recenzjami na Steamie

„Ghost Of Tsushima” jest już zalany negatywnymi recenzjami na Steamie

Niedawno pisałem o tym, jak Sony marnowało dobrą wolę graczy Piekielni nurkowie 2 katastrofa. Wydawca gry zapowiedział, że będzie tego wymagał Piekielni nurkowie 2 Gracze na PC łączą swoje konta PSN ze Steam, aby kontynuować grę. Jedyny problem?

Wielu graczy na PC albo nie chce zakładać konta PSN, ponieważ nie posiada konsoli PlayStation, albo po prostu nie może, ponieważ mieszkają w jednym ze 177 różnych krajów, w których nie jest to możliwe. Sony ostatecznie cofnęło decyzję po tym, jak zła prasa i setki tysięcy negatywnych recenzji użytkowników Steam zmusiły ją do tego.

Ale szkoda została wyrządzona, a dobra wola została już utracona. Jedna z najlepszych gier w historii na PlayStation 4, duch tsushimy, Dziś ląduje na Steamie i Już są negatywne komentarze użytkowników. Z tego, co do tej pory widziałem, żadna z negatywnych recenzji nie ma nic wspólnego z rozgrywką lub wydajnością gry na Steamie.

Zamiast tego wszystkie negatywne recenzje skupiają się na wymaganiach PSN. W razie duch tsushimy, Reklama tego była znacznie lepsza. Piekielni nurkowie 2 Odstąpił od tego wymogu na kilka miesięcy przed ogłoszeniem decyzji przez Sony i głównie dlatego spotkał się z masową reakcją. Duch Cuszimy Daje jasno do zrozumienia od początku. Wyjaśnia również, że wymagania ograniczają się tylko do części gry w trybie współpracy dla wielu graczy oraz nakładki PlayStation, co oznacza, że ​​możesz grać w całą kampanię dla jednego gracza – większą część gry – bez konta PSN połączonego z kontem Steam. .

Mam przeczucie, że gdyby go tam nigdy nie było Piekielni nurkowie 2 Kontrowersje wokół PSN i cała zła prasa, jaką wywołały, Duch Cuszimy Wymagania PSN w większości zostałyby pominięte. Sony zrobiło to dla siebie i teraz wszystkie wydania Steam zawierające komponenty do gry wieloosobowej będą przedmiotem wielu negatywnych recenzji skupiających się wyłącznie na tym.

To niefortunny moment. Gra zostanie wydana na platformie Steam w tym samym czasie, w którym firma Ubisoft ujawniła pierwszą japońską grę Zabójca doktryny Gra, Cienie Assassin’s Creed. Ta gra Już uwikłany w kontrowersje wokół jednego z głównych bohaterów, YasukeSony mogło z łatwością to wykorzystać i zrobić wielką sprawę poprzez… Duch Cuszimy Wydanie pary. Zamiast tego obie gry grzęzną we własnych kontrowersjach. Dlatego nie możemy mieć pięknych rzeczy.

Uwaga dodatkowa: nie widzę żadnych oficjalnych recenzji gry na żadnych stronach z grami ani na YouTube, dlatego zastanawiam się, czy kiedykolwiek wysłano kody recenzji. Jest to nieco niepokojące. Wezmę to na przejażdżkę i zobaczę co to jest.

READ  Nie, nie chcemy nosić naszyjnika do śledzenia emocji o nazwie NeckFace