Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung Galaxy S23 to ewolucja bardzo dobrego telefonu

Ewolucja Samsunga Galaxy S23, która pojawi się 1 lutego, to tylko procesor nowej generacji, czujnik aparatu i prawdopodobnie szybsza pamięć RAM i pamięć. To prawo Intela Moore’a w działaniu.

To także ewolucja, a nie rewolucja, bo według przecieków będzie wyglądać tak samo, będzie kosztować nieco więcej i nie ma istotnego powodu, by przesiadać się z serii S21 czy S22. Pod tym względem nie różni się niczym od ewolucji arcy-rywala Apple iPhone’a od czasu iPhone’a X – tik (nowy), tak (drobna aktualizacja techniczna), tak, tak i może trochę więcej.

Aby być uczciwym wobec Samsunga (i Apple), bardzo trudno jest ulepszyć format szklanego panelu jako najlepszy, najtańszy sposób oferowania większej liczby funkcji. Właśnie dlatego Samsung naciska na Flip and Fold, ponieważ rozmiary pozwalają na więcej innowacji.

Czego przeciekający spodziewają się po ewolucji Samsunga Galaxy S23?

 • System na chipie przenosi się z Qualcomm SD8 Gen 1 na SD8 Gen 2 dla wszystkich wariantów
 • Dodatkowa moc daje Samsungowi więcej możliwości przetwarzania końcowego aparatu AI, takich jak fotografowanie w nocy (i postęp w trybie nocnym), wideo HDR, niższy poziom szumów i zwiększony zakres dynamiki.
 • Modem SD8 Gen 2 obsługuje połączenia alarmowe Satellite SOS, ale podejrzewamy, że zostanie włączony w Australii.
 • Ultra (flagowy) będzie miał główny aparat od Samsunga o rozdzielczości 200 megapikseli. Mamy nadzieję, że to nowy ISOCELL HPX zamiast 200MP HP1, który widzieliśmy w niesamowitym Edge 30 Ultra. Dlaczego? Ponieważ oba kontenery mają do 50 MP i potrzebują dużej mocy obliczeniowej, aby pokonać konkurentów o niższej MP.
 • Zwykły wygląd i styl S23 (Standard), S23 (Plus) i S23 (Ultra) będą miały różne rozmiary ekranu i czujniki aparatu. Pod szkłem nie ma ukrytego czujnika selfie. Czujniki tylnej kamery mogą być montowane płasko, a nie pochylone.
 • Podstawowe modele 6,1-calowego S23 i 6,6-calowego Plus mają 8/128 GB, a 6,8-calowy S23 Ultra ma 12/256 GB. Pamięć RAM powinna być najnowszą i najszybszą wersją LPDDR5.
 • Mamy nadzieję, że wszystkie wyświetlacze będą 10-bitowe, 1,07 miliarda kolorów zamiast 8-bitowych / 16,7 miliona kolorów w serii S22. Wygląda na to, że Samsung myśli, że chodzi o gnidy, jeśli chodzi o gamę kolorów.
 • Ta sama pojemność baterii lub niewielkie ulepszenie i brak informacji o mocy ładowania, chociaż Samsung wie, że nadal będzie to 25 W lub mniej – znacznie więcej niż jego konkurenci. Jedna plotka o Ultra to 45 W dla Ultra, która wymaga zastrzeżonej ładowarki Samsung
 • Kolory to Botanical Green, Cottonflower, Mystic Purple i Ghost Black
 • A jeśli Samsung zastosuje swój poprzedni format, będzie świetna zachęta do składania zamówień w przedsprzedaży i hojne oferty wymiany.
READ  W hołdzie PlayStation Vita w jego dziesiąte urodziny

Prezentacja CyberShack – Ewolucja Samsunga Galaxy S23

Jako komentator smartfonów, widzę, że Samsung dobrze osiągnął granice ewolucji dzięki S21 i S22. Pozostaje tylko zaktualizować specyfikacje i, podobnie jak Apple, ponownie wykorzystać jak najwięcej narzędzi i infrastruktury produkcyjnej, aby obniżyć koszty.

fakt. Rozwój smartfonów koncentruje się teraz wokół:

 • Interfejs użytkownika i wartość dodana, którą Samsung oferuje w Brand X, ponieważ, szczerze mówiąc, Android 13 to Android 13 na każdym telefonie
 • Gwarancje, w których Samsung jest solidny, mają 12 miesięcy, inne mają 2 lata lub więcej
 • Aktualizacje systemu operacyjnego i poprawki bezpieczeństwa. Czy większość flagowców jest teraz zgodna z polityką Samsunga? Widzimy Jakie są oficjalne zasady dotyczące aktualizacji i bezpieczeństwa systemu Android? (instruuje) – Chcemy regularnych aktualizacji zabezpieczeń – nie co kwartał lub częściej.
 • Szybsze ładowanie – Motorola Edge 30 Ultra ma 125W, OPPO SuperVOOC ma 80 (to wzrośnie w przypadku serii FindX6)
 • Dodatkowe NPU i inne koprocesory. Google ma swój układ zabezpieczający Titan, OPPO ma układ obrazu MariSilicon X, a Samsung ma układ zabezpieczający Knox. Jest miejsce na nowe procesory dźwięku, ulepszoną lokalizację i mocniejsze systemy anten telefonicznych.
 • Oceny IP — wszystko, co możesz zrobić, to poprawić do IP67
 • Co jeszcze możesz usunąć (dolna inżynieria)? Zgubiliśmy kartę micro-SD, 3,5 mm, a wkrótce możemy stracić USB-C na rzecz ładowania bezprzewodowego. S23 (podobnie jak w S22) ma tył z tworzywa PMMA.

Czymkolwiek jest seria S23 Samsunga, zostanie dobrze przyjęta i pożądana przez media IT – w tym przeze mnie.

Newsroom Samsunga