Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyciekł nowy spin-off League of Legends

Mówi się, że trwają prace nad napisami League of Legends na PC i konsole.

pierwszy wymieniony wcześniej żebrowanyPrzeciek pochodzi z Korei Południowej Game Rating Committee. Według przecieku gra nosi tytuł Mageseeker: A League of Legends Story i jest przeznaczona na PC i konsole.

Wygląda na to, że w grze Sylas może wziąć udział w misji ratowania Demacii. Demacia jest jednym z królestw w League of Legends, często rozpadającym się jako królestwo pogrążone w chaosie. Sylas to bohater, który został dodany do League of Legends na początku 2019 roku. Znany również jako Sylas Wyzwolony, główny atak postaci w League of Legends obraca się, zadając obrażenia pobliskim wrogom.

Jego sprzęt mógłby dobrze pasować do tytułu akcji, ponieważ bicze łańcuchowe przywołują wspomnienia Kratosa z God of War lub Simona Belmonta z Castlevanii. Postać korzysta również z magicznych ataków kamienia i stali, a wraz ze wzrostem poziomu postaci Sylas może również przejmować moce przeciwników. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak wygląda rozgrywka, kiedy i czy zostanie oficjalnie ujawniona.

Ten tytuł, który wyciekł, to nie jedyna rzecz, jaką wiemy o League of Legends. Project L to bijatyka League of Legends firmy Riot, która powraca z nową rozgrywką. gra walki Będzie można grać za darmoRiot powiedział grę Nie będziesz nagradzać graczy NFT. Gracze też na to czekają Konwergencja: historia League of Legends Wystartuje gdzieś w 2023 roku.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z mniejszymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

READ  Osoby decydujące o zakupie powinny „zrobić to, co uważają za słuszne”