Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung Galaxy Watch 4 jest dostępny w formatach 42 mm i 46 mm

Jesienna gama smartfonów i zegarków Samsunga zaczyna nabierać kształtów, zgodnie z ostatnimi plotkami na temat południowokoreańskiego producenta. W sektorze smartwatchów firma chce wypuścić na rynek Samsung Galaxy Watch 4 i Watch Active 4. Tym razem wyciekło więcej szczegółów na temat formatu i oprogramowania, które będzie działać na zegarkach.

Samsung Galaxy Watch 4 pl Watch Active 4

Samsung wypuścił Galaxy Watch 3 w 2020 roku, ponad dwa lata po premierze pierwszego Galaxy Watch. Odświeżając Galaxy Watch, producent chce przyciągnąć zwykłych użytkowników, którzy czują się mniej pociągający do Samsunga Galaxy Watch Active 2. Jednak wydaje się, że Galaxy Watch 3 nie ma długiej żywotności – smartwatch zostanie zastąpiony przez Galaxy Watch 3 w tym roku, według plotek, Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch Active 4.

Noś OS jako system operacyjny

Te dwa modele smartwatchów mają zostać wprowadzone na rynek w sierpniu, wraz z premierą Galaxy Watch wraz z nowym Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 i Galaxy S21 FE – sugeruje. MT koreański W raporcie. Raport MT potwierdza również wcześniejsze plotki o dostępie Wear OS do urządzeń do noszenia Samsung. Samsung podejmie ten krok, ponieważ Tizen „osiągnął limit rozszerzania dostępnych treści, takich jak ekosystem aplikacji”.

Google i Samsung skorzystają na dostępie Galaxy Watch do Wear OS. Dla Google może to oznaczać między innymi, że system aplikacji będzie się rozwijał szybciej. Zwiększy się również zainteresowanie Wear OS, aby inni producenci mogli zacząć używać Wear OS w swoich smartwatchach. Wreszcie możliwe jest, że producent Google może pomóc w utrzymaniu i ulepszaniu Wear OS, aby stał się bardziej stabilną platformą.

Trzy różne rozmiary

Poprzednie plotki o Samsungu Galaxy Watch 4 potwierdziły, że zegarek będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 41 mm i 45 mm. Według raportu MT wymiary te są niepoprawne, a Galaxy Watch 4 pojawia się tylko w wariantach 42 mm i 46 mm. Samsung Galaxy Watch Active 4 jest również dostępny w dwóch wariantach, z modelami 40 mm i 42 mm. To sprawia, że ​​Galaxy Watch 4 jest nieco większy od swojego poprzednika, Galaxy Watch 3, podczas gdy największy model z serii Galaxy Watch Active 4 – wariant 42 mm – jest nieco mniejszy niż 44-milimetrowy wariant serii Galaxy Watch Active 2.

READ  Twitter twierdzi, że „incydent bezpieczeństwa” spowodował, że tweety w „kręgu prywatnym” stały się publiczne

Oprócz plotek o wymiarach i pojawieniu się Wear OS, okazało się, że Samsung nie dostarczy serii Galaxy Watch 4 z pomiarami glikemii. Powód wycofania tej funkcji w fazie rozwoju jest nieznany. Samsung może nie być jeszcze zadowolony z tego, jak działa benchmarking na jego zegarkach. Jednocześnie można go dołączyć do ścisłych zasad obowiązujących dla sprzętu wykonującego takie pomiary.

Noś system operacyjny w Google I / O 2021

Powód, dla którego Samsung powraca do Wear OS siedem lat po opuszczeniu Androida Wear dla Tizena, jest nieznany. Na zbliżającej się konferencji programistów I / O Google może ogłosić duże zmiany w Wear OS – ważne zmiany dla Samsunga, aby przejść na system operacyjny. Nie możesz się doczekać Galaxy Watch 4 czy Watch Active 4? Pamiętaj, aby poinformować nas o tym w komentarzach na dole artykułu.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Aplikacja Galaxy Wearable łączy Twoje urządzenia do noszenia z urządzeniem mobilnym. Umożliwia także zarządzanie funkcjami i aplikacjami urządzeń mobilnych.

więcej informacji