Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung Insider ujawnia potencjalne zmiany w wyglądzie Galaxy

Samsung Insider ujawnia potencjalne zmiany w wyglądzie Galaxy

Informacje o gamie Galaxy S24 Samsunga pojawiały się wielokrotnie przed rzekomą premierą 17 stycznia. Teraz wyciekła technologia Galaxy Camera nowej generacji firmy Samsung, ale ma ona pewne niespodzianki.

Ponieważ fotografia jest jednym z pól bitewnych producentów smartfonów, utrzymanie przywództwa (praktycznego przywództwa w sprzęcie i przywództwa w percepcji w oczach konsumenta) jest kluczowe. Zwięzłe wyjaśnienie konsumentom, dlaczego większa komora parowa, dzięki której chipsy mogą pracować nieco chłodniej, jest dobrą rzeczą, ale łatwo jest pokazać zdjęcie i stwierdzić: „To jest lepsze niż ten sam motyw co w zeszłym roku”.

Aparat telefonu jest serwerem proxy dla całego telefonu.

Nie powinno więc dziwić, że Samsung udoskonala aparat w swoich smartfonach. Rodzina Galaxy S22 i Galaxy S23 korzysta z autorskiego czujnika aparatu Samsunga o rozdzielczości 50 MP, ISOCELL GN3. Podało źródło Samsunga @Tech_Reve Poinformowano Samsung przygotowuje się do odejścia od ISOCELL Do nowego czujnika aparatu Sony.

ISOCELL GN3 zapewnia rezultaty, ale nigdy nie miał być głównym czujnikiem urządzenia; Tegoroczne Galaxy S23 i S23+ mają technologię GN3, ale wysokiej klasy S23 Ultra wykorzystuje czujnik ISOCELL HP2 o rozdzielczości 200 MP. To niewielka różnica (120 vs 140 Korzystanie z ocen DxOMark), ale jest to zauważalne.

Wyciek pokazuje również długotrwały proces projektowania nowoczesnego flagowca, ponieważ prawdopodobny przełącznik w czujniku aparatu dotyczy Galaxy S25 i S25+, które trafią do sprzedaży dopiero w 2025 roku. Nadchodzące telefony Galaxy S24 będą nadal korzystać z rozwiązań Samsunga Czujniki ISOCELL.

Niedawno wprowadzone na rynek telefony Pixel 8 i Pixel 8 Pro firmy Google korzystają z czujników ISOCELL i są Uzyskaj zgodę na ich zdjęcia. Dodajmy do tego nowe funkcje AI oferowane przez Samsunga Gaussa i wiedzę południowokoreańskiej firmy na temat jej czujników, a nadchodzące telefony będą prawdopodobnie jednymi z najlepszych aparatów w smartfonach na rynku.

Następnie, jak każdy wcześniejszy smartfon, w następnym roku nadal będzie wyprzedzony, włączając w to technologię aparatów.

Przeczytaj teraz, jak Samsung zmienia konstrukcję Galaxy S24 Ultra, aby uwzględnić poważną modernizację sprzętową…

Chodź za mną Świergot Lub LinkedIn. spłacać Dla mnie strona internetowa.

READ  Instalator Zoom pozwala naukowcom włamać się do rootowania na macOS