Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W sieci pojawił się zwiastun GTA 6, który bije rekordy

W sieci pojawił się zwiastun GTA 6, który bije rekordy

Dobre rzeczy spotykają tych, którzy czekają, z wyjątkiem epoki strumieniowego przesyłania wideo, w której treści mogą czasami dotrzeć wcześniej, niż się spodziewano. Tak naprawdę Rockstar Games musiało wypuścić pierwszy zwiastun swojej nadchodzącej gry Wielka kradzież samochodu 6 tuż po tym, jak wyciekł do Internetu w poniedziałkowy wieczór.

Do wtorkowego popołudnia 90-sekundowy zwiastun obejrzano w serwisie YouTube prawie 82 miliony razy, uzyskał 8,3 miliona polubień i ponad 681 000 komentarzy, z których większość chwaliła materiał zawarty w krótkim klipie.

Według danych GameIndustry.biz pierwszy zwiastun nadchodzącej gry – w którą gracze będą mogli zagrać dopiero gdzieś w 2025 roku – osiągnął miliony wyświetleń szybciej niż jakikolwiek dotychczasowy zwiastun gry.

Zwiastun Grand Theft Auto 6 1

GTA6Zwiastun przekroczył nawet pierwszy klip zapowiadający Call of Duty Modern Warfare 3który został opublikowany 17 sierpnia 2023 r., osiągnął prawie 40 milionów w zaledwie sześć i pół godziny.

„Szybkość, z jaką odsłona GTA 6 osiągnęła miliony wyświetleń, jest oznaką nie tylko tego, jak długo ludzie czekali na nowe Grand Theft Auto – i to już dziesięć lat – ale także tego, jak dobrą robotę wykonał Rockstar, utrzymując swój status James Batchelor, redaktor naczelny GamesIndustry.biz, wyjaśnił, że publiczność angażuje się poprzez GTA Online.

„Dane udostępnione dzisiaj witrynie GamesIndustry.biz wykazały, że tylko na kanale Rockstar w serwisie YouTube uzyskał on 60 milionów wyświetleń w ciągu 12 godzin” – powiedział Batchelor e-mailem. GTA 5 Osiągnięcie 96,8 miliona wyświetleń zajęło 12 lat, a ten zwiastun osiągnął połowę tego w mniej niż 10 godzin.

Tweet Rockstara ogłaszający publikację zwiastuna uzyskał 11 milionów wyświetleń i ponad 350 000 polubień na X, platformie mediów społecznościowych znanej wcześniej jako Twitter. Pomimo niskiego poziomu entuzjazmu, jaki wywołał zwiastun w zeszłym tygodniu, jasne jest, że fani byli gotowi na premierę zwiastuna.

Udało Ci się zbudować szum

Jak już wspomnieliśmy, może minąć prawie dwa lata, zanim gracze faktycznie dostaną szansę powrotu do Vice City na więcej samochodowego chaosu, jednak fani byli pod wrażeniem tego, co pokazano w trwającym półtorej minuty klipie.

Grand Theft Auto „To bardzo popularna seria, a duże zainteresowanie zwiastunem zwykle oznacza duże zainteresowanie grą i sugeruje bardzo udaną premierę” – powiedział Rob Enderle, analityk branży technologii i gier wideo z Grupy Enderle.

„Jednak recenzje gier i promocja mogą odegrać większą rolę na dłuższą metę, więc jeśli gracze będą rozczarowani tym, co dostają i będą głośno o tym mówić, może to zabić popyt” – ostrzegł Enderley.

Udostępniono niewiele szczegółów, ale to nie ma znaczenia

Zwiastun nie ujawnił zbyt wiele poza tym, że akcja gry będzie osadzona na starożytnych terenach poprzednich tytułów z serii i tego samego możemy się spodziewać. Rockstar Games od dawna jest w stanie zapewnić satysfakcjonujące wrażenia bez ryzyka naprawienia tego, co prawdopodobnie nie jest zepsute.

W komentarzach na YouTube i X również powtórzono, że fani serii są gotowi na bardziej znaną rozgrywkę.

Batchelor dodał: „Jak dotąd odbiór jest bardzo pozytywny, a gracze chętnie zobaczą zaktualizowaną wersję ulubionego przez fanów Vice City i Rockstar, po raz kolejny pokazując swoją umiejętność tworzenia gęsto zaludnionych i bardzo aktywnych wirtualnych światów”. „To będzie jedna z największych gier wideo, jakie kiedykolwiek wydano, a szum będzie się zwiększał w miarę zbliżania się roku 2025”.

Chodź za mną Świergot.

READ  Forum Pokémon zostało oficjalnie otwarte i idzie zgodnie z oczekiwaniami