Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung nazwany Canstar Blue dla najbardziej zadowolonych klientów smartfonów 2023 r. – Samsung Newsroom Polska

Samsung Electronics Australia nadal wyznacza nowy standard zadowolenia klientów, uznawany przez Canstar Blue Nagroda Najbardziej Zadowolonego Klienta kategoria smartfonów. Wynika to z jego rozróżnienia w telewizja I systemy kina domowego kategorii drugi rok z rzędu.

Jako najbardziej zaufana australijska porównywarka konsumencka, Canstar Blue przeprowadził ankietę wśród ponad 1300 Australijczyków, którzy kupili smartfon w ciągu ostatnich dwóch lat, aby ocenić produkty pod kątem ogólnego zadowolenia, w tym łatwości użytkowania, wzornictwa, trwałości, stosunku jakości do ceny, jakości aparatu, baterii i wydajność ładowania.

Jako dowód na przywództwo w swojej kategorii, ankieta wykazała, że ​​Samsung jest jedyną marką smartfonów, która uzyskała pięć gwiazdek we wszystkich siedmiu kategoriach, a respondenci ręczyli za elegancką funkcjonalność i niezawodność sprzętu w celu określenia ogólnego zadowolenia.

„Podczas gdy niektórzy konkurenci skupiają się tylko na telefonach z wyższej półki, szeroka gama smartfonów Samsung Galaxy jest przeznaczona dla użytkowników telefonów z wyższej półki, średniej i budżetowej półki, bez poświęcania jakości funkcji i specyfikacji” powiedziała Tara Donnelly, redaktor ds. obiektów w Canstar Blue.

„Klienci przyznają Samsungowi pełne pięć gwiazdek za design, jakość aparatu, łatwość obsługi, baterię i ładowanie, podkreślając imponującą wszechstronną wydajność oferowaną przez gamę urządzeń tej marki”.

Nagroda Canstar Blue Award wyznacza nowy standard zadowolenia klientów.

„W firmie Samsung staramy się być najlepsi w każdym elemencie doświadczenia Samsunga dla naszych konsumentów. Wyróżnienie Canstar Blue jest naprawdę ekscytujące i mogę obiecać ekscytującą podróż naprzód dla naszej rosnącej wykładniczo australijskiej rodziny Samsungów ” powiedział Gary McGregor, wiceprezes działu Mobile Experience w Samsung Electronics Australia.

Australia jest rynkiem kształtującym dla Samsunga na całym świecie. Na tym rynku wyznaczane są światowe trendy, ponieważ kraj jest stosunkowo zależny od naszych połączonych technologii. W związku z tym nagroda ta jest uznawana nie tylko tutaj, ale na całym świecie”.

„Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować tak atrakcyjną kolekcję, która odpowiada potrzebom klientów. Nasz szybki rozwój opiera się na naszym doświadczeniu we wprowadzaniu innowacji technologicznych w kategorii smartfonów, ale także na stworzeniu zupełnie nowej kategorii ze składanymi urządzeniami, które są teraz częścią głównego nurtu.

Obecnie ekosystem połączonych produktów Samsung Galaxy obejmuje gamę smartfonów i urządzeń do noszenia, zapewniając więcej opcji parowania niż kiedykolwiek wcześniej dla dodatkowej wygody. Od flagowej serii Galaxy S i innowacyjnej serii Galaxy Z po dostępną gamę Galaxy A — każdy znajdzie urządzenie dla siebie.

READ  Legenda Lancia Delta Sega Rally szykuje się do powrotu

Niedawno Samsung udostępnił Galaxy Unpacked list zaproszeniowy, który zapowiada premierę nowej serii Galaxy S 2 lutego. Flagowy produkt marki, seria S, oferuje najwyższą wydajność i profesjonalne funkcje dostępne w smartfonie Galaxy. Seria S ilustruje skok dokonany przez firmę Samsung w technologii mobilnej, ustanawiając nowy standard tego, czym może być smartfon.

W 2019 roku Samsung wprowadził flagową kategorię składanych telefonów z serią Galaxy Z, wyznaczając rynkowy kamień milowy, który podniósł poprzeczkę dla branży. Seria Z Flip wprowadza dwa wyjątkowe składane urządzenia, seria Z Flip na nowo definiuje sztukę wyrażania siebie dzięki solidnemu projektowi, który wsuwa się prosto do tylnej kieszeni – podczas gdy seria Z Fold zapewnia najwyższą jakość składania, służąc jako stała produktywność potężny, zapewniający wrażenia wizualne i wszechstronność Niezrównane zadania. Oba zapewniają bezproblemowe i wszechstronne doświadczenie, z nowymi sposobami wzbogacania interakcji dzięki dostosowaniu i opcjom dostosowywania.

Seria Galaxy A to przede wszystkim dostępność, dostarczanie konsumentom wyjątkowej technologii w doskonałej cenie. W cenie od 329 do 799 USD seria A przewodzi demokratyzacji innowacji Galaxy, aby dać każdemu moc tworzenia, łączenia się i rozwoju — bez względu na budżet.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty produktów mobilnych firmy Samsung, odwiedź stronę Witryna Samsung Australia dla smartfonów.