Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Onyx BOOX Tab X debiutuje jako nowy tablet e-ink z dedykowanym GPU „Seamless Refresh”

Nowa Zakładka X i istniejące wcześniej Maksymalna jasność 2 Oba mają 13,3 cala (lub „Rozmiar A4„) Tablety z ekranami e-ink Carta 1250 mogą działać pod kontrolą systemu Android 11 z serii Onyx BOOX; jednak ich producent uważa najnowszy model za istotną aktualizację dzięki zwiększeniu pojemności baterii o 6300 mAh w obudowie, która zmniejszyła się na wysokość o 1,1 mm.

Posiada również procesor graficzny (GPU) (opisany jako „z wyjątkiemZnajduje się również w swoim niedawnym poprzedniku Tab Ultra), który ma obsługiwać 4 różneSuper odświeżanie„Techniki.

Tak więc Tab X jest zaprojektowany do przełączania się między nimi w zależności od wykonywanego zadania (powiedzmy, czytanie lub rysowanie z kopią zapasową zgodnego BOOX Pen2 Pro z odpowiedzią 4096 poziomów), w sposób, który może być podobny do adaptacyjnego odświeżania dla e -czytelnik.

Ekran tabletu o rozdzielczości 2200 x 1650 jest również zasilany przez (nienazwany) ośmiordzeniowy procesor Qualcomm, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Ma również dwuzakresowe Wi-Fi, dwa głośniki, wbudowany mikrofon i port USB typu C — bez gniazda 3,5 mm.

BOOX Tab X jest dostępny za pośrednictwem pierwszej strony sklep Lub wybierz kanały, w tym Amazonkawyceniony teraz na 879,99 USD z Pen2 Pro w pudełku.