Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung One UI 4.1 jest już dostępny, więc sprawdź wszystkie nowe funkcje!

Ostatnia aktualizacja: 15 lutego 2022 o 03:52 UTC + 01:00

Samsung ogłosił w tym miesiącu swoją najnowszą flagową linię Galaxy S i jest wiele powodów do ekscytacji, jeśli chodzi o specyfikacje sprzętowe Galaxy S. Galaktyka S22oraz S22+ i S22 Ultra. Oczywiście, jak w przypadku każdego nowego flagowego telefonu Samsunga, oprogramowanie zyskuje również pewne ulepszenia i nowe funkcje.

Premiera Galaxy S22, S22+ i S22 Ultra Aktualizacja jednego interfejsu użytkownika 4.1.0Mała aktualizacja do dużej wersji One UI Samsung jest zintegrowany z Androidem 12 dla starszych urządzeń. Mając te telefony w naszym posiadaniu, mogliśmy teraz zagłębić się w oprogramowanie i dostrzec, co nowego w One UI 4.1, i nagraliśmy na ten temat film, aby pokazać, czego możesz się spodziewać Gdy Twoje urządzenie otrzyma One UI 4.1 W przyszłości.

Niektóre nowe funkcje są bardzo ekscytujące, takie jak możliwość korzystania ze wszystkich tylnych obiektywów aparatu w trybie Pro, możliwość korzystania z ultraszerokokątnego aparatu i trybu nocnego w aplikacjach takich jak Instagram i Snapchat lub opcja Dostosuj ilość wirtualnej pamięci RAM w telefonie. Aby zobaczyć to wszystko i wszystko, co ma do zaoferowania One UI 4.1, po prostu naciśnij przycisk odtwarzania w filmie umieszczonym powyżej!

A jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś Sprawdź praktyczną serię Galaxy S22 i nas Praktyczny Galaxy Tab S8 Czekamy na nasze szczegółowe recenzje tych urządzeń w nadchodzących tygodniach.

Dołącz do grupy Telegram SamMobile I zasubskrybuj naszą stronę Kanał Youtube Aby uzyskać natychmiastowe aktualizacje wiadomości i szczegółowe recenzje urządzeń Samsung. Możesz także zasubskrybować, aby otrzymywać od nas aktualizacje w Google News i śledzić nas na Świergot.

READ  Apple współpracuje z OpenAI podczas prezentacji „Apple Intelligence” i nowych funkcji iOS