Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung przedstawia nowy program akcesoriów partnerskich „Specjalnie zaprojektowany dla Samsung Gaming Hub” na targach CES 2024 – Samsung Global Newsroom

Samsung przedstawia nowy program akcesoriów partnerskich „Specjalnie zaprojektowany dla Samsung Gaming Hub” na targach CES 2024 – Samsung Global Newsroom

Wiodący producenci akcesoriów do gier wideo, którzy tworzą oficjalnie licencjonowane produkty specjalnie dla Samsung Gaming Hub; Firma PDP po raz pierwszy pojawiła się na rynku wraz z nowym kontrolerem Gaming Hub w styczniu

Firma Samsung Electronics ogłosiła dzisiaj szczegóły programu „Designed for Samsung Gaming Hub”, który zostanie zaprezentowany na… CES® 2024. Celem programu jest współpraca z wiodącymi producentami akcesoriów do gier w celu opracowania nowej generacji najlepszych w swojej klasie produktów partnerskich dla Samsung Gaming Hub, platformy do strumieniowego przesyłania gier firmy Samsung. Ponadto firma ogłosiła nawiązanie współpracy z dostawcą akcesoriów do gier PDP (Performance Design Products LLC), pierwszym kontrolerem „zaprojektowanym dla Samsung Gaming Hub”.

„Samsung zdaje sobie sprawę z niezastąpionej roli akcesoriów w poprawianiu wrażeń z gier” – powiedział Jiho Ha, dyrektor działu Service Partnerships Group w Samsung Electronics. „Opierając się na naszym i tak już wysokim poziomie kompatybilności, program „Designed for Samsung Gaming Hub” umożliwi nam współpracę z partnerami „Zaufano nam, jeśli chodzi o tworzenie akcesoriów, które poprawiają jakość premium Samsung Gaming Hub”.

Od tego roku gracze będą widzieć plakietkę „Designed for Samsung Gaming Hub”, która będzie oznaczać, że produkt został przetestowany pod kątem kompatybilności, jakości, wydajności, bezpieczeństwa i ochrony na urządzeniach Samsung. Akcesoria oznaczone tą plakietką zapewniają najlepszą możliwą jakość strumieniowego przesyłania gier w Samsung Gaming Hub, niezależnie od tego, jakie obsługiwane urządzenia Samsung wybiorą gracze.

Firma Samsung ogłosiła dziś także współpracę z nowym bezprzewodowym kontrolerem PDP „Replay Midnight Blue”, pierwszym produktem „zaprojektowanym dla Samsung Gaming Hub”. Nowy kontroler będzie zawierał wbudowany akumulator zapewniający do 40 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu, łączność bezprzewodową Bluetooth o niskim opóźnieniu i zasięgu do 30 stóp, przycisk główny Samsung Gaming Hub umożliwiający natychmiastowe uruchomienie Samsung Gaming Hub , przycisk sterujący ułatwiający obsługę głośności telewizora i nie tylko. Gracze będą mogli bliżej przyjrzeć się „Replay Midnight Blue” na stoisku firmy Samsung na targach CES. Konsola jest już dostępna1 Zamów w przedsprzedaży na stronie internetowej PDP, Amazon.com i BestBuy.com.

READ  Wyszukiwarka założona w garażu urosła do dominacji na świecie

Samsung w dalszym ciągu zapewnia graczom większy wybór sposobu grania, począwszy od urządzeń, których używają do strumieniowego przesyłania gier, po rozbudowę ekosystemu Samsung Gaming Hub i ciągłe dostarczanie innowacyjnych produktów i doświadczeń, które kochają gracze.

Bądź na bieżąco, ponieważ firma Samsung stale wprowadza innowacje i dodaje nowych partnerów w ramach ekosystemu „Designed for Samsung Gaming Hub”.

1 Dostępność może się różnić w zależności od regionu.