Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung przedstawia nowy program akcesoriów partnerskich „Specjalnie zaprojektowany dla Samsung Gaming Hub” na targach CES 2024 – Samsung Newsroom Polska

Samsung przedstawia nowy program akcesoriów partnerskich „Specjalnie zaprojektowany dla Samsung Gaming Hub” na targach CES 2024 – Samsung Newsroom Polska

Wiodący producenci akcesoriów do gier wideo, którzy tworzą oficjalnie licencjonowane produkty specjalnie dla Samsung Gaming Hub; Firma PDP po raz pierwszy pojawiła się na rynku wraz z nowym kontrolerem Gaming Hub w styczniu

Firma Samsung Electronics ogłosiła dzisiaj szczegóły programu „Designed for Samsung Gaming Hub”, który zostanie zaprezentowany na… CES® 2024. Celem programu jest współpraca z wiodącymi producentami akcesoriów do gier w celu opracowania nowej generacji produktów partnerskich dla Samsung Gaming Hub, platformy do strumieniowego przesyłania gier firmy Samsung. Ponadto firma ogłosiła nawiązanie współpracy z dostawcą akcesoriów do gier PDP (Performance Design Products LLC), pierwszym kontrolerem „zaprojektowanym dla Samsung Gaming Hub”.

Powiedział: „Samsung zdaje sobie sprawę z niezastąpionej roli akcesoriów w poprawianiu wrażeń z gier Jiho Ha, prezes Service Partnerships Group w Samsung Electronics. „Opierając się na naszym i tak już wysokim poziomie kompatybilności, program „Designed for Samsung Gaming Hub” umożliwi nam współpracę z zaufanymi partnerami w celu stworzenia akcesoriów, które poprawią jakość premium Samsung Gaming Hub”.

Od tego roku gracze będą widzieć plakietkę „Designed for Samsung Gaming Hub”, która oznacza, że ​​produkt został przetestowany pod kątem kompatybilności, jakości i wydajności na urządzeniach Samsung. Akcesoria oznaczone tą plakietką oznaczają, że są kompatybilne ze strumieniowym przesyłaniem gier w Samsung Gaming Hub.

Firma Samsung ogłosiła dziś także współpracę z nowym bezprzewodowym kontrolerem PDP „Replay Midnight Blue”, pierwszym produktem „zaprojektowanym dla Samsung Gaming Hub”. Nowy kontroler będzie zawierał wbudowany akumulator, który wytrzyma do 40 godzin[1] Od czasu odtwarzania na jednym ładowaniu, łączności bezprzewodowej Bluetooth o niskim opóźnieniu do 30 stóp, przycisku głównego obsługującego Samsung Gaming Hub do obsługi Samsung Gaming Hub, łatwego w obsłudze przycisku regulacji głośności telewizora i nie tylko. Gracze będą mogli bliżej przyjrzeć się „Replay Midnight Blue” na stoisku firmy Samsung na targach CES. Konsola jest już dostępna[2] Zamów w przedsprzedaży na stronie internetowej PDP, Amazon.com i BestBuy.com.

READ  Nowy MacBook Pro firmy Apple skrywa wstydliwy problem

Samsung w dalszym ciągu zapewnia graczom większy wybór sposobu grania, począwszy od urządzeń, których używają do strumieniowego przesyłania gier, po rozbudowę ekosystemu Samsung Gaming Hub i ciągłe dostarczanie innowacyjnych produktów i doświadczeń, które kochają gracze.

Bądź na bieżąco, ponieważ firma Samsung stale wprowadza innowacje i dodaje nowych partnerów w ramach ekosystemu „Designed for Samsung Gaming Hub”.

_

[1] Czas użytkowania baterii może się różnić w zależności od odtwarzanej treści i częstotliwości użytkowania.
[2] Dostępność może się różnić w zależności od regionu.