Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung twierdzi, że najpotężniejsze urządzenie Galaxy pojawi się 28 kwietnia

Samsung zapowiada wielkie wydarzenie 28 kwietnia – dosłownie iw przenośni.

W zwiastunie na swoim oficjalnym kanale YouTube firma ogłosiła zaplanowane na ten dzień wydarzenie, które ma ujawnić „najpotężniejsze urządzenie Galaxy”.

Wideo zapowiadające wydarzenie przedstawia tylko żarowe pudełko – sprawdź to poniżej.

Ale nawet świecące pudełko coś mówi: wydaje się być trochę za duże, aby po prostu trzymać telefon. A biorąc pod uwagę, że Samsung raczej nie wypuści kolejnego flagowego smartfona Galaxy w kwietniu, prawdopodobnie dostaniemy nowego laptopa Galaxy Book – lub trzy.

Napar Evan Blass Zatwierdza. Właśnie udostępnił zdjęcia trzech nowych książek Galaxy, które Samsung spodziewa się wydać 28 kwietnia.

Czy te nowe laptopy pojawią się 28 kwietnia?

Zdjęcie: Evan Blass / Voice

Według Blassa, nowe Galaxy Books Samsunga (może również zawierać zupełnie nowy Galaxy Book Pro) będą wyposażone w procesory Intel Tiger Lake 11. generacji, które będą pasować do tematu „najpotężniejszego urządzenia Galaxy” Samsunga.

Mówi się, że laptopy mają dość standardowe rozmiary, z ekranami OLED 13,3 cala i 15,6 cala, a przynajmniej jeden z nich będzie miał zawias 360 stopni oprócz łączności 5G.

Wydarzenie to rozpocznie się 28 kwietnia o godz. 10:00 czasu wschodniego na oficjalnym kanale firmy Samsung w serwisie YouTube.

READ  Aktualizacja F1 22 1.06 Informacje o aktualizacji