Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Amazon wypuścił Echo Buds drugiej generacji za 120 USD

Amazon wypuścił dziś na rynek drugą generację wersji Echo Buds. To bezprzewodowe słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów.

Nowe Echo Buds mają o 20% mniejszą konstrukcję w porównaniu do modelu poprzedniej generacji. Etui ma teraz długi, smukły profil w porównaniu do krótkiej i szerokiej obudowy poprzedniego modelu.

Nauszniki są również mniejsze niż wcześniej. Wyposażony jest w krótką dyszę poprawiającą komfort i nowe otwory, które wyrównują ciśnienie w uszach. Dostępny w czterech rozmiarach końcówek i dwóch rozmiarach końcówek skrzydełek zapewniających idealne dopasowanie, funkcja testu dopasowania końcówki słuchawek AirPods Pro-esque w aplikacji pomoże Ci określić, czy wybrałeś właściwy rozmiar końcówki.

Amazon wypuścił Echo Buds drugiej generacji za 120 USD

Nowe Echo Buds zawierają również specjalnie zaprojektowaną aktywną redukcję szumów. Model poprzedniej generacji wyróżniał się szczególnie aktywną technologią redukcji szumów Bose, która, jak przyznał sam Bose, jest gorsza niż zwykła technologia aktywnej redukcji szumów stosowana w innych produktach.

Wygląda na to, że Amazon zdecydował się całkowicie wyciąć nośnik dla tego wydania i zaprojektował własną technologię, która twierdzi, że eliminuje tak mało szumów, jak poprzedni model, używając mikrofonów na zewnątrz i wewnątrz słuchawek.

Amazon wypuścił Echo Buds drugiej generacji za 120 USD

Echo Buds nadal są w pełni zintegrowane z Alexą, a także pozwalają kontrolować wbudowane funkcje, takie jak włączanie redukcji szumów lub przekazywanie głosu. Oprócz tego możesz także wykonywać zwykłe czynności, takie jak odtwarzanie muzyki, ustawianie minutników i przypomnień, sprawdzanie kalendarza lub wykonywanie połączeń głosowych. A jeśli nie możesz znaleźć swoich Echo Buds, możesz użyć innego urządzenia Echo, aby je zlokalizować.

Gdy pojawi się jeszcze w tym roku, Echo Buds otrzyma również funkcję o nazwie Filtr VIP. Ta funkcja, przeniesiona z Echo Frames, pozwala wybrać powiadomienie, które chcesz usłyszeć, i odfiltrować resztę. Wybrane powiadomienie zostanie wywołane w Twoim uchu po dwukrotnym dotknięciu lub można je odrzucić jednym kliknięciem.

READ  Bezpłatna koszulka Uniqlo Heattech

Amazon wypuścił Echo Buds drugiej generacji za 120 USD

Echo Buds twierdzi, że ma 5 godzin pracy na baterii z aktywną redukcją szumów, a obudowa oferuje dwa dodatkowe pełne ładowanie w sumie 15 godzin. Mówi się, że 15-minutowe szybkie ładowanie zapewnia 2 godziny odtwarzania muzyki. Etui można ładować za pomocą kabla USB-C lub ładowarki z certyfikatem Qi w trybie ładowania bezprzewodowego.

Echo Buds kosztuje 120 USD za model standardowy i 140 USD za model ładowania bezprzewodowego. Przez ograniczony czas Amazon będzie go sprzedawał odpowiednio za 100 USD i 120 USD. Klienci w wybranych regionach otrzymają również bezpłatnie sześć miesięcy Amazon Music Unlimited i Audible Plus. Echo Buds będą dostępne w dwóch kolorach, Ice Black lub White.

Źródło