Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samuel Johnson o strasznej walce swojej siostry z rakiem: „Przyjęła dla mnie każdą kulę”

Samuel Johnson o strasznej walce swojej siostry z rakiem: „Przyjęła dla mnie każdą kulę”

Samuel Johnson odważnie opowiada o tragicznej śmierci swojej siostry w nowym serialu SBS Szpital: szczegółowo.

W tym zapadającym w pamięć serialu Johnson odwiedza oddział onkologiczny, co skłania go do opowiedzenia o swoich tragicznych osobistych doświadczeniach z rakiem.

Nabawił się fobii na punkcie szpitali, gdy u jego siostry po raz pierwszy zdiagnozowano raka, gdy byli dziećmi.

W wieku 11 lat chorowała na raka kości, w wieku 22 lat na raka macicy, a w wieku 33 lat na raka piersi.

„Tata i Connie wrócili do domu niebieską Toraną taty i od razu wiedziałem, że coś jest na rzeczy” – Johnson opowiada o tym, jak po raz pierwszy zorientował się, że coś jest nie tak z jego ukochaną siostrą. „Mój ojciec powiedział: «Ona ma guza». Nie wiedziałam, co to jest. Potem stopniowo dowiedziałam się, że to nowotwór. Miała raka nogi w wieku 11 lat, a w łonie matki w wieku 22 lat kiedy miała 33 lata, zachorowała na pierś i zmarła z dwójką małych dzieci.

Kontynuował: „Więc nie pamiętam, żeby moja siostra nie miała raka. „To moja droga siostra uniknęła wszystkich kul i z jakiegoś powodu nie zostałam jeszcze ukarana”.

Johnson wraz ze swoją siostrą założył w 2012 roku organizację charytatywną Love Your Sister, której celem było zebranie 10 milionów dolarów na badania nad rakiem. W chwili jej śmierci organizacja charytatywna zebrała prawie 6 milionów dolarów.

Po udostępnieniu klipu z serialu SBS na Facebooku fani wyrazili wyrazy miłości i podziwu dla gwiazdy oraz emocjonalnej podróży, jaką odbył.

„To prawdziwa legenda! Jego zaangażowanie w rozpowszechnianie informacji jest niewiarygodne” – napisał jeden z nich. „To będzie trudny mecz, ale Sam, obejrzę to, bo znowu dałeś z siebie wszystko. Dziękuję.”

Inny widz skomentował: „Program jest fantastyczny i pięknie porusza tak delikatne tematy. Samuel jest bez wątpienia uroczym, wrażliwym człowiekiem. Widzę, że serial otrzymuje nagrodę – brawa dla wszystkich zaangażowanych”.

READ  Bayonne Food Truck Festival przełożony na 14 maja

Tragiczna śmierć siostry Johnson w 2017 roku nastąpiła zaledwie dzień po otrzymaniu przez nią Orderu Australii.

„Straciliśmy dzisiaj Connie. Albo, jak mnie prosiła, zmarła dzisiaj na raka. To było takie piękne. Śmialiśmy się, płakaliśmy i śpiewaliśmy jej głupie piosenki z dzieciństwa, które kochała (przeważnie!).”

„Przeczytałam jej wiele listów do wsi i bardzo mi się podobały. Odeszła tak bogato i z takim wdziękiem. Zaufaj mi, była szczerze ogarnięta twoją miłością, aż do końca”.

W SzpitalDo Johnsona dołączyły także Melissa Leung i Costa Georgiadis, gdy trzy australijskie ikony zostały wypchnięte ze swojej strefy komfortu i skierowały się do jednego z najbardziej ruchliwych szpitali w kraju, St Vincent's Hospital w Sydney.

Pierwszy odcinek Szpital: Na głębokiej wodziePremiera odbyła się w zeszłym tygodniu w SBS i SBS On Demand. Trzyczęściowy serial jest emitowany co tydzień, drugi odcinek jest emitowany w SBS w czwartki o 20:40, a trzeci w następny czwartek o 20:30.