Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sandra Bullock „zgodnie z obietnicą” rozrzuca prochy swojego partnera Briana Randalla w prywatnym miejscu

Sandra Bullock „zgodnie z obietnicą” rozrzuca prochy swojego partnera Briana Randalla w prywatnym miejscu

Sandra Bullock spełniła ostatnią wolę swojego zmarłego partnera Bryana Randalla, aby rozrzucić jego prochy w rzece Wyoming.

W sobotę, w swoje 58. urodziny, amerykańska aktorka umieściła jego szczątki w rzece Snake w Jackson Hole.

„Wszystkiego najlepszego, Bray. Sandy przyprowadziła cię nad rzekę, tak jak obiecała” – skomentowała krótko siostra Bullock, Jaycene Bullock-Prado, którą wcześniej opisała jako „niesamowitą” opiekunkę. Instagrama Film przedstawiający pokojową scenę.

Klip pokazywał pokryte śniegiem drzewa i nagie liście wzdłuż wody oświetlone wschodzącym słońcem.

Randall zmarł w sierpniu po trzyletniej walce ze stwardnieniem zanikowym bocznym (ALS), postępującą chorobą neurodegeneracyjną atakującą komórki nerwowe w mózgu i rdzeniu kręgowym, które kontrolują dobrowolne ruchy mięśni.

Nie wynaleziono jeszcze leku na stwardnienie zanikowe boczne – znane również jako choroba Lou Gehriga – i nie ma skutecznego leczenia odwracającego jej postęp.

Modelka, która została fotografką – która spotykała się z 59-letnią Bullock przez osiem lat i pomagała wychowywać dwójkę jej dzieci – według jego rodziny zmarła „w spokoju”.

„Brian wcześnie podjął decyzję, aby zachować prywatność swojej podróży z ALS, a ci z nas, którzy się nim opiekowali, dołożyli wszelkich starań, aby spełnić jego prośbę” – powiedzieli jego bliscy. Strona szósta na czas.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni niestrudzonym lekarzom, którzy wspólnie z nami poruszali się po tej chorobie, oraz niesamowitym pielęgniarkom, które stały się naszymi współlokatorami, często poświęcając swoje rodziny, aby być z nami” – dodali i nadal proszą o „ dla nas prywatność.” Smutek i radzenie sobie z niemożnością pożegnania się z Brianem.”

Chociaż Bullock nie odniósł się jeszcze do śmierci „Love”. [her] Life” – źródło podało wcześniej, że jest „bardzo wdzięczna” za okazane wsparcie i datki na jego cześć.

„Było dla niej bardzo ważne, że kiedy ona i jego rodzina złożyli pierwsze oświadczenie w sprawie śmierci Briana, aby ci, którzy byli w tej podróży z nią i Brianem, zostali rozpoznani od początku – z Centrum Healey w Mass General na czele, – powiedział kilka tygodni później informator. Niewiele o śmierci Randalla.

READ  Książę William, Kate w żałobie: odnajdzie pociechę w swoim psie Orla

Informator chętnie zauważył, że Bullock „cieszył się, że z czegoś tak rozdzierającego serce wynikło coś tak pozytywnego dla innych”.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w Poczta nowojorska Zostało powielone za zgodą