Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sarah Igo – James będzie reprezentował Polskę w Eurowizji Juniorów – escYOUnited

Polska zdecydowała! Po nerwowym finale krajowym z 3 półfinałami 13-latek został ogłoszony Sarah Ego James wygrała szansa jest do bani Swoją piosenką będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w Paryżu “Ktoś”.

zwycięzca w szansa na sukces Decydowało o tym 50% transmisji telewizji publicznej i 50% głosowań jury. Pełne wyniki przedstawiały się następująco:

  • Sarah James – Ktoś – 5 + 5 – 10 punktów – 1 miejsce
  • Miłosz Świetlik Skierski – szeroko otwarte – 1 + 3 – 4 punkty – drugie miejsce
  • Marcia Stachira – Jeden świat koloru – 3 + 3 – 4 punkty – 2 miejsce

Od czasu dotarcia do finału krajowego Sarah jest faworytką do zwycięstwa. Jej pasja do muzyki zaczęła się od najmłodszych lat. Już w wieku sześciu lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie wokalnym pt.: „Kolędy, Festiwalowe Pasterze i Pieśni” które wygrała. Przez ostatnie cztery lata byłem studentem w lokalnym centrum kultury Slopes, gdzie odbywałem szkolenie wokalne. Oprócz śpiewania, Sarah lubi tańczyć i gotować w wolnym czasie.

Sarah znana jest w Polsce jako zwycięzca czwartej edycji The Voice Kids Polska który był wyemitowany wiosną ubiegłego roku 2021. W finale wykonała piosenkę “moje Miasto” Z filmu Eurowizja. Sarah po raz pierwszy zobaczyliśmy w polskim finale w trzecim półfinale, gdzie zrobiła świetną relację “Tak to jest” przez Celine Dion.

Po dwóch wygranych z rzędu polski aktor Alaa Trakaz W zeszłym roku zajęła dziewiąte miejsce ze swoją piosenką będę stać. Podczas pokazu zdobyłem łącznie 90 punktów.

Co #Jesteś Myśleć? Czy Sarah może dać swojemu krajowi trzecie zwycięstwo w ciągu czterech lat? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na naszym forum tutaj lub dołącz do dyskusji poniżej w komentarzach i w mediach społecznościowych!