Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sarah James właśnie ujawniła ważne wiadomości dotyczące kariery — z udziałem Disneya

Sarah James właśnie ujawniła ważne wiadomości dotyczące kariery — z udziałem Disneya

Sarah James była finalistką Ameryka ma talent Sezon 17 i jasne jest, dlaczego. Młoda piosenkarka zachwyciła jurorów i publiczność swoim potężnym głosem – zaśpiewała takie hity jak „Running Up That Hill” Kate Bush czy „Lovely” Billie Eilish.

Na tym 14-latek nie poprzestaje. Właśnie ogłosiła swoje najważniejsze nowości zawodowe: śpiewa rolę Arielki w polskim dubbingu Mała syrena Film aktorski zostanie wydany 26 maja 2023 roku.

Niektórzy z Was już odkryli, że śpiewam jako Ariel po polsku mała Syrenka,” James napisał na swoim Instagramie w marcu. „Wciąż nie mogę uwierzyć, że oddałem głos głównemu bohaterowi, a także wykonałem te niesamowite piosenki @pracownik film. To mój dubbingowy debiut! Ta niesamowita przygoda wymagała ode mnie [to have] Nowe podejście do pracy z głosem.”

Zdecydowanie nie możemy się doczekać, aby usłyszeć wersje Jamesa słynnej ścieżki dźwiękowej z tego filmu – w szczególności „Part of Your World”.

Oczywiście ten rozwój nie jest zaskakujący, jeśli obserwowałeś błyskawiczny wzrost Jamesa AGT. Była tak dobra w serialu, że sędzia Heidi Klum nazwała ją jednym z „największych objawień” franczyzy.

pojawił się Jakub AGT: Wszystkie gwiazdy Również w 2023 roku, mimo że została wyeliminowana z zawodów, fanom przypomniano, jaka jest silna.

„Mimo że nie wygrałem, wróciłem do Polski, a prasa czekała na mnie, wykrzykując moje imię” – powiedział James. wszystkie gwiazdy o swoim życiu po AGT Sezon 17. „Teraz występuję w Polsce i mam nadzieję wszystkie gwiazdy Da mi to możliwość podróżowania po całym świecie. Chcę być pierwszy AGT Kogoś, kto wygra nagrodę Grammy”.

Po pojawieniu się na wszystkie gwiazdy, Klum powiedział Jamesowi: „Jesteś rodzącą się gwiazdą i bardzo cię szanuję za powrót. Uwielbiam twój styl. Moja córka, która właśnie skończyła 13 lat, jest twoją wielką fanką. tak bardzo cię uwielbiam. Myślę, że jesteś niesamowity.

READ  Musisz obejrzeć najlepsze thrillery akcji przesyłane strumieniowo online jak najszybciej

On ogląda Ameryka ma talent NA paw i NBC.

NBC Insider to pełny dostęp do niektórych z twoich ulubionych programów NBC. Zajrzyj za kulisy, bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, obserwacjami gwiazd i nie tylko.