Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

SAS Australia: James Weir podsumowuje odcinek 6 | żenujące zachowanie celebrytów

Zarozumiała celebrytka SAS Australia podzieliła grupę i boleśnie się to ogląda. James Weir podsumowuje.

To ta słodka pora roku, kiedy w powietrzu unosi się zapach jaśminu, popołudniowe słońce utrzymuje się nieco dłużej, a celebryci SAS Australia zaczynają się na siebie zwracać.

Zaledwie tydzień po serii ekstremalnych rzeczywistości na Channel Seven gry umysłowe opłaciły się. Zderzenia ego, narastają urazy i pojawiają się negatywne, agresywne komentarze.

James Weir podsumowuje: Przeczytaj wszystkie streszczenia tutaj

Bra Boy Koby Abberton był na przekonującym torze przez ostatnie kilka odcinków. Jest zdeterminowany, aby być najlepszym psem w obozie. Nie jest zaskoczeniem. Pamiętasz, co powiedział, kiedy go poznaliśmy?

„Jestem pewnym siebie facetem. Przystojnie wyglądam, jestem silny. Jestem wysportowany – chodzę na zgraną sześcioczęściową trasę i czuję się świetnie, chwalił się”.

To skromne stwierdzenie podsumowuje Kobe. Widzieliśmy, jak kłócił się i uciszał ludzi głośnymi wybuchami. Dziś wieczorem postanowił przełamać szereg, rozmawiając z żołnierzami.

Wszystko to dzieje się podczas intensywnej akcji ratowania zakładników, podczas której w budynku czają się uzbrojeni wrogowie. Zadanie wymaga wysokiego poziomu świadomości. Oczywiście Kobe zawiódł.

Kiedy żołnierze zaczynają wykrzykiwać swoją bardzo pożyteczną i całkowicie uprzejmą konstruktywną krytykę, postanawia, że ​​nadszedł czas na przedstawienie własnych pomysłów.

– Nie zgadzam się, sir – mówi.

Żołnierze z zadowoleniem przyjmują różnicę zdań.

Jeden z żołnierzy pluje, mówiąc: „Kurwa nie zgadzaj się ze mną, wiem wszystko.” „Nie sprzeciwiaj się mnie, powiem ci, co jest dobre, a co złe”.

W bazie żołnierze są znudzeni. Zgrywanie pasków od Koby’ego nie podniosło ich na duchu tak bardzo, jak myśleli. Z pewnością istnieje inny sposób ukarania go?

Jeden z żołnierzy zaczyna się śmiać, gdy układają plan. Postanawiają powiedzieć Kobe, że jest teraz kapitanem drużyny All-Celebrity. Jest świetny z dwóch powodów.

READ  COVID-19 nie mógł powstrzymać wzrostu globalnego K-popu

1. Sałatka Kobe upije się i stanie się nie do zniesienia

2. Gwiazdy będą niezadowolone i ostatecznie połączą się, aby przeprowadzić rewolucję przeciwko nowemu przywódcy

Wszystko idzie zgodnie z planem.

“Zgadnij co, gangu? Jestem teraz rekrutem dyżurnym. jestem kierownikiem‘- deklaruje Kobe, wędrując z powrotem do sypialni.

Nerwowe spojrzenia wymieniają się między innymi celebrytami.

Żołnierze powiedzieli Kobe, że jego pierwszym zadaniem było pozbycie się całego kurzu z mieszkania za pomocą wiader z wodą do zmoczenia zabrudzonej betonowej podłogi. Kobe nie marnuje czasu na utwierdzanie swojej władzy nad kolegami z drużyny.

“Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to posprzątać podłogę. Więc pierwszą rzeczą, którą zrobię, to wezmę wiadro i…” kontynuuje, zapominając o prostych instrukcjach, które żołnierze przekazali mu siedem sekund wcześniej.

Wszyscy są zdezorientowani. W ciągu kilku minut małe zadanie zamienia się w złożony proces, który kończy się zgromadzeniem wszystkich rzeczy – i wszystkich mebli – na środku pokoju.

„Kobe, co to było?” dokładnie Żądanie #%s?” Genie otarła pot z czoła.

Kobe rozszerza oczy i rozpoczyna swoją podróż mocy. – Jana, wyglądasz na zdenerwowaną. i Strażnik teraz, mówię ci, jak to zrobić, beszta.

Wszyscy biegają po pokoju z miotłami, wiadrami i torbami. Prostym zadaniem zwilżania podłóg było zapobieganie zamgleniu powietrza przez kurz. Zamiast tego kurz unosi się teraz wokół ciasnej przestrzeni z powodu wszystkich zamiatania i turbulencji. Iron Man Jet Kenny musi zawiązać koszulę wokół twarzy, zakrywając nos i usta, żeby tylko oddychać.

“Czy oni? powiedzieć Czy powinieneś to zrobić? Jessica Pires wpatruje się w Kobego.

To ostatnia kropla. Kobe ma dość braku szacunku dla jego przywództwa. Stabilizuje. “ile I ** kinczasy Czy muszę wam powiedzieć chłopaki? wydzieranie się.

Teraz wszyscy dmuchają powietrzem przed twarze i kaszlą. W pokoju panuje kompletny bałagan. Wszędzie kurz. Minęły godziny.

READ  Brooklyn Nine-Nine sezon 8 kończy się ukochanym serialem o skomplikowanym sercu

Oczywiście Kobe nie może się powstrzymać od przekazania nam kilku słów mądrości.

„Liderzy przewodzą dzięki przywództwu, wiesz?” Mówi stanowczo, zanim spróbuje skorzystać ze swojej mądrej rady. “liderzy … ah… doprowadziły… um… Przywództwo. ”

Mów jak prawdziwy lider.

ŚwiergotI Serwis społecznościowy Facebook: cześćjamesweir

Przeczytaj powiązane tematy:James Weir Streszczenie