Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

SBI wprowadza Digi do Polski – Digital TV Europe

Kino Polka TV, spółka zależna SBI International, ogłosiła uruchomienie DC w Polsce.

Turecki kanał treści DC szybko się rozwinął od czasu jego uruchomienia w kwietniu 2019 roku i dotarł do 25 milionów domów w 81 krajach.

Od kwietnia kanał będzie dostępny w Vectrze i Multimedia Polka w Polsce odpowiednio w pakiecie Gold Pack i Maxbox i będzie tłumaczony. SBI powiedział, że kanał ten zostanie później udostępniony innym operatorom w kraju.

W polskim programie DG znajduje się międzynarodowy serial nominowany do nagrody Emmy Uwielbiam czarne pieniądze I 20 minut Programy na kanale będą miały polskie lektury.

Dyrektor generalny SBI International, Berg Uziel, powiedział: „Cieszymy się, że możemy uruchomić DC w Polsce, które zachwyci miłośników teatru w kraju dobrze zaprojektowanym programem obejmującym jedne z najpopularniejszych i docenianych przez krytyków produktów w Turcji”.

Bokusva Kisilevsky, szef Kino Polka TV, powiedział: „DC to esencja wszystkiego, co najlepsze w tureckim serialu i nasza odpowiedź na wydarzenie produkcyjne firmy Phosphorus w Polsce. DC będzie emitować tylko starannie wyselekcjonowane tematy, które cieszą się dużym zainteresowaniem widzów na całym świecie i szturmem zdobywają nowe rynki.

„Dziś Turcja jest seryjnym imperium, ze względu na pochodzenie naszego większościowego partnera SBI International – dostęp do doskonałych tureckich treści. Zamierzamy to wykorzystać do stworzenia pozycji rynkowej DC w Polsce”.

READ  Drużyna Pete'a Russella jest na dobrej drodze do awansu do Mistrzostw Świata