Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Seagate wypuszcza kartę rozszerzeń 500 GB do konsoli Xbox Series X | S.

Ulepszenie pamięci wewnętrznej na konsolach PS5 lub Xbox Series nie jest tanie, ale wygląda na to, że właściciele Xbox mogą wkrótce zaoszczędzić 70 USD, kupując mniejszą kartę rozszerzeń.

jak Raporty Windows CentralUważa się, że firma Seagate przygotowuje wersję swojej karty rozszerzeń o pojemności 500 GB, która zostanie wydana wraz z istniejącą kartą o pojemności 1 TB. Ta najtańsza karta została odkryta przez francuską stronę internetową XboxSquad, który uzyskał dokumenty wskazujące na wersję 500 GB. Następnie francuska firma Micromania sprzedała nową kartę za 155 euro. W USA byłoby to prawdopodobnie 150 USD.

Z kartą rozszerzeń o pojemności 1 TB, która kosztuje 220 USD, zaoszczędzenie 70 USD za połowę pojemności może nie wydawać się najlepszą ofertą, ale 150 USD jest o wiele prostsze niż 220 USD i prawdopodobnie zapewni wystarczającą ilość dodatkowego miejsca dla większości posiadaczy Xbox. Ta karta pozwoli również na zakup konsoli Xbox Series S i dopasowanie 1 TB serii X do pamięci masowej, nie kosztując więcej niż seria X. Całkowita wartość serii A S z kartą rozszerzeń 500 GB wynosi 450 USD w porównaniu z ceną 500 USD Seria X.

Informacja detaliczna mówi, że mniejsza karta pojawi się wkrótce. Sensowne jest również zaoferowanie tańszej opcji rozbudowy pamięci masowej w okresie poprzedzającym okres świąteczny. Zakup karty rozszerzeń, niezależnie od pojemności pamięci, jest prawdopodobnie znacznie łatwiejszy niż zlokalizowanie ekwipunku jakiejkolwiek konsoli.

READ  Chłodnica ASUS ROG STRIX LC II zawiera układ LGA1700 dla nowych procesorów Intel