Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Snapchat klika Zyngę, aby sklonować ją spośród nas o nazwie ReVamp

Niespodzianka trafiła w zeszłym roku Pomiędzy nami Zainspirował wiele klonów w sklepach z aplikacjami, a ostatnio pojawił się bardzo podobny tryb gry o nazwie „Impostors” w Jest to gra elektroniczna. Najnowszym, który wszedł do tego gatunku, jest Snapchat z pomocą Zyngi, firmy, która kiedyś dominowała w świecie gier mobilnych dzięki tytułom takim jak Farmville.

Snapchat jest domem dla Snap Games, funkcji dostępnej w popularnej aplikacji społecznościowej, która została wprowadzona w 2019 roku. Snap Games to brama do wielu gier, w które można grać bezpośrednio w aplikacji, tych, które często mają dość prosty charakter i są podobne do oldschoolowe gry flash. Najnowszy tytuł, który pojawi się w Snap Games, to Ponowne wampirze.

W przeciwieństwie do Among Us, w którym występują mini postacie w kształcie fasoli i jeden lub więcej potworów podszywających się pod osoby, Ponowne wampirze Zawiera osobowości podobne do ludzi, z których niektóre są w rzeczywistości wampirami. Gracze muszą biegać i wykonywać misje, unikając wampirów.

W Między nami gracze mogą natknąć się na martwe ciało i zgłosić je, co pozwoli zespołowi spierać się o to, kto może być za to odpowiedzialny. Gra ma bardzo podstawowy projekt animacji i może, w zależności od zwiastuna, grać w normalnym trybie portretowym, zamiast obracać telefonem.

Według Zyngi Ponowne wampirze Będzie to tytuł dla wielu graczy, w który możesz grać ze znajomymi. Gra będzie dostępna wyłącznie na Snapchacie i będzie dostępna tylko na niektórych rynkach oraz Twórca gry ujawniony, wskazując, że jest to trzeci ekskluzywny tytuł dla aplikacji społecznościowej. Nie jest jasne, kiedy gra zostanie wydana.

READ  Słuchamy nowych słuchawek Sony WF-1000XM4