Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Selena Gomez odpowiada na plotkę, że była w związku z wnukiem Johna F. Kennedy'ego

Selena Gomez odpowiada na plotkę, że była w związku z wnukiem Johna F. Kennedy'ego

Selena Gomez odpowiedziała na dziwną plotkę, która rozeszła się w Internecie, jakoby miała romans z wnukiem zmarłego prezydenta USA Johna Kennedy'ego.

Piosenkarka i aktorka nie wahała się zamknąć konta fanów, w którym twierdziła, że ​​cztery lata temu przez krótki czas spotykała się z Johnem Kennedym Schlossbergiem.

„@SelenaGomez i JFK Schlossberg mieli romans w latach 2020–2021. Wnuk prezydenta USA JFK obiecał jej Biały Dom i ona się w nim zakochała” – czytamy w poście.

W szczerej odpowiedzi Gomez napisała: „Nigdy nie spotkałam tego żałosnego człowieka”.

Według zrzutów ekranu udostępnionych przez fankę na Twitterze Schlossberg pochwaliła Gomez za gadżety „When We All Vote” na Instagramie w 2020 roku i wydaje się, że komentarz ten wziął się od krążącej od dawna plotki.

Konto na Instagramie – poświęcone Gomezowi – odpowiedziało na komentarz Gomeza, stwierdzając: „Te plotki są szalone. Tak czy inaczej, kocham cię, dziewczyno.

Schlossberg ma 31 lat i jest synem projektanta i autora Edwina Schlossberga oraz Caroline Kennedy – jedynej córki Johna Kennedy’ego i zmarłej Jacqueline Kennedy Onassis.

Pierwsza para była małżeństwem od 1953 r. aż do jego zamachu w 1963 r., zanim Jacqueline poślubiła greckiego magnata Arystotelesa Onassisa w 1968 r. Rozwiedli się siedem lat później.

Była Pierwsza Dama nigdy nie wyszła za mąż, aż do śmierci na chłoniaka nieziarniczego w 1994 roku.

Oglądaj tylko morderstwa Seleny Gomez w budynku w Disney+, dostępne pod adresem Hubble'a

Jeśli chodzi o Gomez, obecnie spotyka się z producentem muzycznym Bennym Blanco. Duet jest silniejszy niż kiedykolwiek, nawet jeśli aktorka przebywa obecnie w Los Angeles, kręcąc czwarty sezon swojej przebojowej komedii Zabójstwa tylko w budynku.

„Są w sobie bardzo zakochani” – podało źródło. ludzie czasopismo. „To bardzo poważny związek i oni wykonują pracę na odległość, podczas gdy ona przebywa w Nowym Jorku ze względów zawodowych”.

READ  Polska partia rządząca traci większość w wyniku kłótni o ustawę medialną

Źródło dodało: „Penny sprawia, że ​​czuje się wyjątkowo i starają się widywać jak najczęściej”. „Naprawdę czuje, że mężczyzna traktował ją najlepiej, jak ją kiedykolwiek traktował, i od kiedy zaczęli się spotykać, nabrała szczególnego blasku”.

Gomez spotykała się wcześniej z takimi gwiazdami jak Nick Jonas, Orlando Bloom, The Weeknd i Justin Bieber.