Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Seria Galaxy Z Fold, od pomysłu do stworzenia |  „Czasy Canberry”.

Seria Galaxy Z Fold, od pomysłu do stworzenia | „Czasy Canberry”.

Flagowa, składana seria Galaxy Z w dalszym ciągu przesuwa granice możliwości, oferując ludziom nowe sposoby korzystania z urządzeń, które pasują do ich unikalnego stylu życia. dostarczone zdjęcie

To są treści marki Samsung.

Patrząc wstecz na ostatnią dekadę, branża smartfonów wielokrotnie się zmieniała.

Od urządzeń mniej więcej wielkości tabletu po kieszonkowe składane telefony – innowacje technologiczne stale się rozwijają.

Dla liderów takich jak Samsung flagowa składana seria Galaxy Z w dalszym ciągu przesuwa granice tego, co jest możliwe, oferując ludziom nowe sposoby korzystania z urządzeń, które pasują do ich unikalnego stylu życia.

Weź nową wersję Samsunga Galaxy Z Fold5najwyższą moc produkcyjną. Nie byłoby tego, czym jest dzisiaj, gdyby nie cztery generacje urządzeń, które go poprzedziły.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie to wszystko się zaczęło, mamy informacje, których szukałeś.

2019 — wraz z Galaxy Fold narodziła się nowa kategoria urządzeń mobilnych

Samsung Galaxy Fold zmienia tradycyjną koncepcję telefonów komórkowych, oferując użytkownikom wrażenia przypominające tablet po dotknięciu – lub zamiast tego złożyć, dzięki 7,3-calowemu wyświetlaczowi Infinity Flex.

Zaawansowana technologia zawiasów umożliwia złożenie telefonu jak książki, zapewniając przenośność bez uszczerbku dla funkcjonalności.

Osiągnięcie to było wynikiem innowacji we wszystkich obszarach, od materiałów po technologię.

Urządzenie, znane wówczas jako Galaxy Fold, wprowadziło zupełnie nowy poziom produktywności i udostępniania, w przeciwieństwie do innych smartfonów, zapraszając użytkowników do zupełnie nowego świata.

Ekran Galaxy Fold stawał się coraz większy z każdym nowym modelem i obecnie posiada 7,6-calowy ekran główny, który zapewnia szerokie i nieprzerwane wrażenia wizualne.  dostarczone zdjęcie
Ekran Galaxy Fold stawał się coraz większy z każdym nowym modelem i obecnie posiada 7,6-calowy ekran główny, który zapewnia szerokie i nieprzerwane wrażenia wizualne. dostarczone zdjęcie

2020 – Rozszerzenie możliwości mobilnych wrażeń dzięki Galaxy Z Fold2

W tym samym roku wprowadzono funkcję Flex Mode firmy Samsung — wyjątkowe doświadczenie użytkownika, które pozwala otwartym aplikacjom dostosowywać się do kąta ekranu, gdy telefon jest częściowo złożony w zakresie od 75 do 115 stopni.

Tworzenie treści również było motorem zmian – możliwości aparatu w zakresie robienia lepszych zdjęć są wzbogacone o funkcję automatycznego kadrowania, która automatycznie dostosowuje zasięg fotografowania aparatu na podstawie rozpoznawania twarzy i ruchów.

Nowa funkcja podwójnego podglądu umożliwia użytkownikowi i fotografowanej osobie jednoczesne oglądanie podglądu na ekranie głównym i ekranie tytułowym, co pomaga w zrobieniu idealnego zdjęcia.

2021 — Galaxy Z Fold3 rozpoczyna nową erę urządzeń składanych, w tym pierwszy składany telefon obsługujący rysik S Pen

W Galaxy Z Fold3 wprowadzono ulepszone funkcje trybu Flex, dzięki którym możesz zrobić więcej na raz, np. dołączyć do rozmowy wideo na górnym ekranie urządzenia, a sprawdzić notatki ze spotkania na dole.

the Wersja składana na rysik S (sprzedawany oddzielnie) Zmaksymalizuj wydajność na dużym ekranie głównym we wszystkich zastosowaniach, od rysowania i wprowadzania zmian po szybkie robienie notatek.

Użytkownicy mogą także cieszyć się filmami, grami i innymi wciągającymi treściami – kluczowa aktualizacja.

2022 – Wydajność i wielozadaniowość z Galaxy Z Fold4

the Galaxy Z Fold 4 Zapewnił on najbardziej wszechstronną ofertę smartfonów Samsunga w tamtym czasie, oferując wciągające wyświetlacze i funkcje wielozadaniowości podobne do komputerów PC, zaawansowaną technologię aparatu i wydajne procesory mobilne.

Wielozadaniowość jest łatwiejsza niż kiedykolwiek na Galaxy Z Fold4.

Nowa funkcja paska zadań, podobna do układu paska zadań na komputerze PC, umożliwiła użytkownikom dodawanie ulubionych aplikacji w celu zapewnienia łatwego dostępu.

Nowe gesty przesuwania jeszcze bardziej rozszerzają możliwości wielozadaniowości.

Produktywność w Galaxy Z Fold5 jest zwiększona dzięki ulepszonemu paskowi zadań oraz oburęcznej funkcji przeciągania i upuszczania [6] Ukryta funkcja wyskakującego okienka.  dostarczone zdjęcie
Produktywność w Galaxy Z Fold5 jest zwiększona dzięki ulepszonemu paskowi zadań oraz oburęcznej funkcji przeciągania i upuszczania [6] Ukryta funkcja wyskakującego okienka. dostarczone zdjęcie

2023 — Największy moduł produktywności z dużym ekranem w Galaxy Z Fold5

W zeszłym miesiącu na imprezie Unpacked w rodzinnym Seulu Samsung przedstawił swoje produkty Galaxy Z Fold 5.

Opierając się na poprzednich innowacjach, Z Fold łączy w sobie duży ekran z długotrwałą baterią[2]Elegancka, lekka konstrukcja z zawiasem pozbawionym szczelin zapewnia imponującą wytrzymałość i przenośność jako nasz najcieńszy i najlżejszy składany telefon w historii [3].

Główny ekran ma przekątną 7,6 cala [4] Zapewnia rozległe, nieprzerwane wrażenia wizualne w trybie pionowym lub poziomym.

Dzięki platformie mobilnej Galaxy Snapdragon 8 Gen 2 użytkownicy mogą cieszyć się ulepszoną grafiką i sztuczną inteligencją, zapewniając wyższy poziom wrażeń w grach [5].

Teraz wykonywanie ważnych zadań z dowolnego miejsca jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Produktywność w Galaxy Z Fold5 jest zwiększona dzięki ulepszonemu paskowi zadań oraz oburęcznej funkcji przeciągania i upuszczania [6] oraz ukryta funkcja wyskakujących okienek, umożliwiająca użytkownikom łatwą wielozadaniowość i przenoszenie treści między wieloma aplikacjami.

Nowy jest smuklejszy i bardziej kompaktowy [7] S Pen Fold Edition (sprzedawany oddzielnie) zapewnia wspaniałe wrażenia z pisania na Galaxy ZFold5.

Nic dziwnego, że Samsung nieustannie wprowadza innowacje i inspiruje, ale co dalej?

Do przyszłego roku będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

  • [1] IPX8 opiera się na warunkach testowych zanurzenia w słodkiej wodzie na głębokość do 1,5 metra na okres do 30 minut. Nie zaleca się używania na plaży i basenie. Przed ładowaniem upewnij się, że port ładowania jest suchy. Dodatkowe instrukcje dotyczące pielęgnacji i ograniczenia można znaleźć w instrukcji obsługi urządzenia.
  • [2] Rzeczywisty czas pracy baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez UX Connect Research. Niezależnie ocenione przez UX Connect Research w dniach 19.06.2023 – 29.06.2023 w USA z wcześniej wydaną wersją z ustawieniami domyślnymi przy użyciu sieci LTE i 5GSub6.
  • [3]W porównaniu do poprzednich modeli Galaxy Z Fold.
  • [4] Mierzony po przekątnej, główny ekran Galaxy Z Fold5 ma przekątną 7,6 cala w pełnym prostokącie i 7,4 cala w zaokrąglonych rogach; Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi.
  • [5] Widoczna jest poprawa wydajności punktu dostępowego w porównaniu z procesorem poprzedniej generacji. Rzeczywista wydajność będzie zależeć od środowiska użytkownika, preinstalowanego oprogramowania i aplikacji oraz innych warunków. Snapdragon jest produktem Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej podmioty stowarzyszone. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated. Platforma mobilna Snapdragon® 8 Gen 2 dla Galaxy jest zoptymalizowana dla Samsunga. Twierdzenie dotyczące najszybszego Snapdragona na świecie jest aktualne na dzień 1 lutego 2023 r.
  • [6] Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać dwuręcznego przeciągania i upuszczania.
  • [7] Galaxy Z Fold5 w wersji S Pen Fold ma grubość 4,35 mm w porównaniu do 7,4 mm w modelu Z Fold4.