Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sieć Google Find My Devices nabywa moduły do ​​śledzenia lokalizacji Chipolo

Sieć Google Find My Devices nabywa moduły do ​​śledzenia lokalizacji Chipolo

Nowo rozszerzona platforma Google Find My Device ma dwa nowe trackery pochodzące od Chipolo: One Point Key Finder i Card Point Wallet Finder. Chociaż te trackery są przeznaczone dla usługi śledzenia lokalizacji Google, Chipolo oferuje również trackery One Spot i Card Spot podobne do usługi Apple Find My.

Nazwy tutaj są dość oczywiste. Nowa wyszukiwarka portfeli One Point wygląda jak gruba karta kredytowa, którą wkładasz do portfela lub torebki, a wyszukiwarka kluczy to brelok w kształcie krążka. Ten ostatni jest na tyle mały, że można go używać w innych okolicznościach, takich jak umieszczanie zakładek na bagażu, rowerze, a nawet obroży zwierzaka.

Moduł śledzący Card Point nie wygląda na bardzo nieporęczny w porównaniu ze standardową kartą kredytową, więc nie powinien zajmować miejsca w portfelu.
Zdjęcie: Chipolo

Chipolo One Point ma roczną żywotność baterii i wymienną baterię. Jest także głośniejszy z tych dwóch, osiągając 120 dB. Chipolo Card Point śledzenia na poziomie 105 dB i dwuletnia niewymienna bateria — kartę można poddać recyklingowi i wymienić (na nową z 50-procentową zniżką), gdy dobiegnie końca jej żywotność dzięki Chipolo’s program odnowy.

Trackery Chipolo Point są dostępne wyłącznie na platformie Google Find My Devices.
Zdjęcie: Chipolo

Oba lokalizatory punktów mają zasięg lokalizacji 60 metrów (około 200 stóp), obsługują funkcję Fast Pair systemu Android i mają klasę wodoodporności IPX5 — co oznacza, że ​​będą nadal działać, gdy zostaną złapane w ulewny deszcz, ale nie zostaną zanurzone. Konieczne będzie podłączenie trackerów punktów do urządzenia z systemem Android w wersji co najmniej Android 9 z zainstalowanymi usługami Google Play.

Zamówienia w przedsprzedaży są Już dostępny, z dostawą spodziewaną w „drugiej połowie lipca 2023 r.”. Chipolo One Point zwróci ci 28 $ za jeden lub 79 $ za paczkę czterech. Chipolo Card Point kosztuje 35 USD lub 112 USD za cztery (plus koszt wymiany po kilku latach). Dostępny jest również pakiet z trackerem Card Point i dwoma trackerami One Point za 77 USD.

READ  Oto jak mogłoby wyglądać opakowanie iPhone'a 15 Pro firmy Apple

Korekta: 11 maja, 6:50 ET: We wcześniejszej wersji tej historii błędnie podano, że pakiet Chipolo Point zawierał po jednym z każdego trackera. W rzeczywistości pakiet zawiera dwa trackery One Point i jeden tracker Card Point. Przepraszamy za ten błąd.