Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sieć UPG uzyskała nieprzerwane dostawy paliw na Ukrainę poprzez nabycie terminala morskiego w Polsce.


Według Biura Prasowego Stacji Paliw UPG istnieje Grupa Kapitałowa UPG Zgoda Nabycie aktywów polskiej spółki Baltchem SA Zakłady Chemiczne. Teraz sieć stacji benzynowych UPG dysponuje potężnym terminalem morskim do przeładunku i magazynowania produktów naftowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, co pozwala na nieprzerwane dostawy niedrogiego paliwa na Ukrainę.

Dostosowując biznes do dzisiejszych wyzwań, firma zauważa, że ​​w bardzo krótkim czasie nawiązała solidne i stabilne partnerstwa z europejskimi producentami wysokiej jakości produktów naftowych, takimi jak Royal Dutch Shell, Total Energies SE, Neste Oyj, Glencore Energy . W związku z tym wszystkie rodzaje paliw sprzedawanych przez krajową sieć stacji benzynowych UPG pochodzą z Europy i spełniają piątą normę środowiskową.

Nawet w czasie wojny firma dba o to, by ukraińscy kierowcy nie odczuwali niedoborów paliwa. Stacje paliw to przecież element infrastruktury krytycznej, od którego zależy funkcjonowanie wielu części kraju, a często życie ludzkie. Dziś sieć UPG dokłada wszelkich starań, aby zapewnić nieprzerwane dostawy paliwa do kraju.

Wspierając gospodarkę i siebie nawzajem, jesteśmy bliżej zwycięstwa.


READ  Polska trzecim co do wielkości producentem truskawek w UE