Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Single ujawniają niepożądane cechy, które mogą zająć mężczyznom od 10 do 1

Samotne kobiety szukające idealnego partnera otworzyły się na zaskakujące cechy, które ich zdaniem mogą sprowadzić 10 – idealnego mężczyznę – do 1.

Bierzesz dobro ze złem – albo nie.

Single w mediach społecznościowych szczerze opowiadają o grupie randkowej, ujawniając, na jakie kompromisy chcieliby pójść, dopóki nie znajdą przyzwoitego faceta.

Trend „It’s 10” na TikTok polega na tym, że użytkownicy oceniają wirtualnych partnerów pod względem żywotności ich relacji, przed i po uwzględnieniu głównych zalet lub negatywów, wartych ponownej oceny oryginalnego wyniku.

Celem jest zrównoważenie czyjegoś wyimaginowanego powierzchownego przyciągania z jego czerwonymi flagami – i wykrycie wszelkich niedogodności, jeśli w ogóle, które mogą sprowadzić ich atrakcyjność do zera.

Z drugiej strony mentor uwzględnia również pozytywne aspekty, które mogą podnieść wynik pośredni na wyższy poziom.

Większość z nich w filmach o trendach, w których ocenia czyjeś pojawienie się w skali od 1 do 10, a następnie łączy je z niejasną – prawdopodobnie niepożądaną – cechą, taką jak bycie Skorpionem lub przechwalanie się pisaniem opowiadań dla fanów Marvela.

Obserwatorzy wymyślali coraz bardziej niepokojące cechy, próbując przenieść fantazyjne romantyczne perspektywy hottie do absolutu.

„Ma 10 lat, ale odpowiedź króla wymaga czasu” – napisał jeden z użytkowników Twittera w poście, który od 19 czerwca zdobył prawie 40 000 polubień. Nie ma akceptowalnego usprawiedliwienia dla tej osoby.

Jeden z obserwatorów skomentował: „Nadal ma 10 lat, jeśli na zewnątrz jest głośno”. Ale kolejna odpowiedź: „Dziewczyna, która robi to 0, ponieważ nie jest to warte twojego cennego czasu na pożegnanie”.

Jak niektórzy wyjaśnili, formuła działa w obie strony.

Serena Pitt, która obwinia „Kawalera”, uważa, że ​​właściciel domu nad jeziorem ma 12 lat, nawet jeśli początkowo zdobył cztery. Inne przykłady zielonych flag, które wymieniłem, to dobry strój – wystarczający, by wpaść na kogoś w wieku od ośmiu do dziesięciu lat – dobre umiejętności komunikacyjne, a nawet ładna pościel.

READ  „Suzhal - The Vortex” zostanie wydany w Amazon Prime 17 czerwca

„Ok, ma dziewięć lat, ale ma zdjęcie ryby na swoim profilu zawiasowym” – przedstawił Pete dwóm znajomym w teledysku TikTok, który zebrał ponad 338 000 wyświetleń. Bez wahania każdy odpowiedział „dwa” i „jeden”.

Uwaga: niektóre nieruchomości przyniosą ci natychmiastowe zero. Dla jednej kobiety, mężczyzna, który ma 10 lat, ale „nigdy w życiu nie nitkował nici dentystycznej”, jest zerwaniem umowy. Inny uważał, że każde 10 publikujące selfie w mediach społecznościowych jest tabu.

Sperry, popularna marka butów do łodzi, według jednej kobiety nie była początkiem nawet dla najgorętszych mężczyzn – więc faceci mogą dobrze zacząć przewijać hashtag #hesa10, aby być bezpiecznym.

Chociaż trend koncentruje się na męskiej próbce, kobiety są również atakowane — chociaż może to wymagać znacznie więcej niż zwykłe złe nawyki, aby wpłynąć na męski wygląd, według jednego gościa z TikTok, który zebrał milion wyświetleń na platformie . .

„Ma dziesięć lat”, powiedział, „ale ma mały wąsik na twarzy”.

Znajomy odpowiedział z obrzydzeniem: „O mój Boże”, a następnie odpowiedział poważnym tonem: „10. Jest 10.”.

Ta historia pierwotnie się pojawiła Poczta w Nowym Jorku Została powielana za zgodą.