Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Słodka chwila Kate Middleton wybiera dziewczynę z tłumu, aby umieścić pluszową lalkę corgi w morzu hołdu dla królowej

Ośmioletnia dziewczynka „płakała z radości” po tym, jak Kate Middleton wybrała ją z tłumu pod domem Sandringham, aby mogła oddać hołd zmarłej królowej.

Książę i księżna Walii przyjęli dziś żałobników u bram Pałacu Królewskiego w czwartek.

Dostrzegając grupę uczniów pośród tłumu, Kate prosi ośmioletnią Elizabeth Solkovską, aby poszła z nią na krótki spacer, pozwalając małej dziewczynce zostawić pluszową lalkę Corgi dla Jej Królewskiej Mości.

Przesyłaj wiadomości na żywo i na żądanie dzięki Flashowi za 8 USD miesięcznie i bez blokad kontraktowych. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

Mała dziewczynka później wspominała: „Poszłam z nią, aby położyć kwiaty i corgi na podłodze. Powiedziała: ‚Twoim zdaniem, gdzie powinniśmy położyć kwiaty?” A ja powiedziałem: „Powinniśmy je tam umieścić”.

Dyrektorka Elizabeth Gregory Hill, która towarzyszyła małej grupie uczniów Howard Junior School w Sandringham House, powiedziała, że ​​zarówno William, jak i Kate zauważyli wyróżnienie Misia Paddingtona na mundurku szkolnym.

„Mamy na odznace to samo logo, co nasz mundurek szkolny i oboje to skomentowali” – powiedział.

„Elizabeth była przytłoczona” – powiedział – „i płakała z radości z powodu swojego wyboru”.

„To po prostu wspaniała, niesamowita okazja”.

Dodał: „Oczywiście starsze pokolenie zna królową dłużej, ale małe dzieci, które nie żyły długo na tronie, wciąż są głęboko dotknięte jej śmiercią i naprawdę chcą zrobić wszystko, aby uczcić jej życie i dziedzictwo i nigdy nie zapomnieć ją.”

Książę Walii podziękował fanom za pozostawienie „niesamowitego” morza kwiatów.

Przyznał również sympatykom, że chodzenie za trumną królowej podczas środowej procesji przywołało wspomnienia z pogrzebu jego zmarłej matki w 1997 roku.

Usłyszał swój głos mówiący publiczności: „Wczorajszy marsz był pełen wyzwań”.

„Przywróciło to trochę wspomnień.”

„Nie płacz teraz – zaczniesz mnie”, powiedział do innego członka zapłakanego tłumu.

READ  Panna młoda umiera na weselu w Indiach, a pan młody poślubia jej siostrę

Rodzina królewska przygotowuje się do spoczynku królowej Elżbiety II po państwowym pogrzebie w Opactwie Westminsterskim w poniedziałek.