Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Słuchawki Sony WH-1000XM4 i słuchawki WF-1000XM4 Do 100 USD

Po tygodniu mocnych okazji mamy trochę słów do dokończenia weekendu. Od samego początku Woot oferuje doskonałe ceny za jedne z najlepszych słuchawek Sony — zarówno dla tych, którzy wolą obudowy nauszne, jak i prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne.

Być może nie są Ci obce słuchawki Sony WH-1000XM4 i nie bez powodu były naszym najlepszym wyborem. Najlepsze słuchawki, jakie możesz kupić przez chwilę. Ich tytuł został uzurpowany przez najnowsze i najdroższe WH-1000XM5Jednak XM4 pozostaje doskonałym wyborem z doskonałą jakością dźwięku, redukcją szumów i możliwością złożenia w celu łatwego przechowywania (wyraźne pominięcie zmienionego projektu nowego modelu).

Woot przesyła plik Słuchawki WH-1000XM4 z jednodniową ofertą 269,99 USD (około 80 USD), ale jeśli jesteś subskrybentem Amazon Prime i zamawiasz za pośrednictwem aplikacji Woot na iOS lub Android Otrzymasz dodatkową zniżkę w wysokości 20 USD. To obniża cenę do 249,99 USD z bezpłatną wysyłką, co odpowiada niskiej cenie, którą widzieliśmy ostatnio w okresie świątecznym. Przeczytaj naszą recenzję.


Sony WH-1000XM4

Te słuchawki należą do najlepszych słuchawek z redukcją szumów, jakie możesz teraz kupić. Może działać do 30 godzin na jednym ładowaniu i zapewnia komfortowe wrażenia słuchowe dzięki pluszowym słuchawkom. Członkowie Amazon Prime mogą uzyskać dodatkowe 20 USD zniżki przy zakupie za pośrednictwem aplikacji Woot 20 sierpnia.

Jeśli słuchawki douszne są nieco bardziej zatłoczone, słuchawki douszne Sony WF-1000XM4 również stanowią doskonałą ofertę od Woot – chociaż istnieją inne terminy, o których musisz wiedzieć. Woot sprzedaje międzynarodowe importowane słuchawki Bluetooth Sony WF-1000XM4 z redukcją szumów za 199,99 USD (80 USD zniżki) na swojej stronie. Nie ma nic istotnego w tych wkładkach dousznych, które są jak nowe, ale ponieważ są importowane, jedyną gwarancją jest 90-dniowa gwarancja z góry od Woot. Jeśli nie masz pewności, dla spokoju ducha możesz skorzystać z 30-dniowego okresu zwrotu. Dodatkowa oferta specjalna jest przeznaczona dla subskrybentów Amazon Prime, którzy zamawiają dziś za pośrednictwem aplikacji Woot i mogą uzyskać dodatkowe 20 USD zniżki, co obniża cenę pąków do 179,99 USD (100 USD zniżki).

WF-1000XM4 (wiemy, że nazwy Sony są skomplikowane i okropne) nadal trzyma koronę najlepszych słuchawek, jakie można kupić za pieniądze. Nasz przewodnik po zakupachDzięki doskonałej redukcji szumów, szczegółowej jakości dźwięku i świetnej żywotności baterii. Przeczytaj naszą recenzję.


Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 ma najlepszą eliminację szumów ze wszystkich prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, a jakość dźwięku nie ma sobie równych. Słuchawki douszne mogą być teraz ładowane bezprzewodowo i mają nową, mniejszą konstrukcję o stopniu ochrony IPX4. Członkowie Amazon Prime mogą uzyskać dodatkowe 20 USD zniżki na importowany model międzynarodowy z 90-dniową gwarancją, kupując za pośrednictwem aplikacji Woot 20 sierpnia.

Teraz jest jeszcze jedna okazja, o której warto wspomnieć w obsesyjnych próbach Woot, aby pobrać i korzystać z aplikacji. The Przejście dla zwierząt Wersja konsoli Nintendo Switch do 269,99 USD (30 USD zniżki) Subskrybenci Amazon Prime z aplikacją Woot – inni otrzymują ją za jedyne 10 USD. Tak, to ten sam Switch, który pojawił się w 2017 roku, a nie pełna wersja OLED, ale trudno zaprzeczyć subtelnemu stylowi i uroczemu designowi. Mogę tu mówić z małym doświadczeniem, ponieważ ta wersja jest jednym z 3 przełączników, jakie posiadam (mogę mieć problem) i zdecydowanie najbardziej czarującym.

Niestety nie otrzymujesz wersji pakietowej Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Z tym przełącznikiem, ale Joy-Cons i wytłoczony wzór z tyłu są niezłym zabiegiem. Ponadto 40 USD zaoszczędzone w tej jednodniowej umowie zrekompensuje większość lub całość kosztów nowe HoryzontyA Mario Kart 8 Deluxelub Super Mario Odyseja Wszystkie są na sprzedaż.


Nintendo Switch Animal Crossing Edition

Konsola Nintendo z motywem Animal Crossing ma standardowy przełącznik i nosi go z jasnoniebieskimi i zielonymi Joy-Conami, dopasowanymi kolorystycznie paskami na ręce, białą stacją dokującą z rodziny Nook i unikalnym wytłoczonym wzorem na tylnym panelu konsoli. Nie jest dostarczany z kopią Przejście dla zwierząt: nowe horyzontyale doskonale pasuje do estetyki gry.

Cóż, teraz świetna oferta dostępna dla każdego: oryginalny Samsung Galaxy Buds Pro w kolorze białym jest w sprzedaży na Amazonka A najlepsza oferta za 129,99 USD (70 USD zniżki). To prawie rekordowo niski poziom od Czarnego Piątku 2021 r. Wkrótce pojawią się nowe Galaxy Buds 2 Pro i W naszej recenzjiWyglądają i czują się bardzo dobrze, ale kosztują też 30 dolarów więcej niż poprzedni model. Jeśli nie czujesz potrzeby bycia na bieżąco z najnowszym modelem, ta oferta na starszego Galaxy Buds Pro jest wyjątkową wartością – szczególnie jeśli wolisz telefony Samsung, ponieważ istnieją dodatkowe funkcje dostępne wyłącznie w linii Galaxy.

Oryginalne Galaxy Buds Pro brzmią świetnie, oferują dobrą aktywną redukcję szumów oraz odporność na pot i wodę IPX7. Ich mikrofony mogą nie docierać do tabaki W porównaniu z nowszymi słuchawkamiAle zaoszczędzone pieniądze mogą pomóc ci wybaczyć. Przeczytaj naszą recenzję.


Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro łączy w sobie technologię znaną z Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jak dotąd jakością dźwięku firmy w parze wkładek dousznych.

Kilka słodkich ofert sobotnich:

READ  Face ID z maską w iOS 15.4: konfiguracja, kompatybilność i wrażenia