Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Niesamowity laptop, który może pokonać nowego MacBooka Air firmy Apple

Jabłko w przeciwnym razie Macbook AirNapędzany przez Apple Silicon M2 to fascynujący pakiet glamour, szybkości i luksusu. Ci, którzy szukają najlepszych laptopów konsumenckich macOS, nie muszą dalej szukać. Dla wszystkich innych może warto rozważyć dwuletniego laptopa zamiast najnowszego i najlepszego MacBooka Air firmy Apple… Kolejny MacBook Air od Apple.

Cena £

Dlaczego? Przede wszystkim jest trochę tańszy.

Apple nie tylko trzymało M1 MacBook Air w portfelu, ale także trzymało go w cenie wejścia 999 USD. Biorąc pod uwagę historyczną niechęć do zejścia poniżej wartości tysiąca dolarów dla nowego MacBooka (chociaż jeśli masz możliwość zastosowania samouczka ze zniżkami, powinieneś), pozostawanie w tej cenie dla podstawowego laptopa macOS nie powinno być niespodzianka.

Prawdziwą niespodzianką jest to, że Apple trzyma M1 MacBook Air, a M2 MacBook Air spada na niego. 300 dolarów powyżej. Z biznesowego punktu widzenia możesz jedną ręką podnieść cenę „podstawowego” laptopa, zachowując psychologiczną wartość 999 USD jako cenę początkową wszystkich laptopów.

Oznacza to, że powinieneś zachować swój stary laptop… Stary laptop, który spełnia większość potrzeb konsumentów po niższej cenie.

wydajność

Dzięki Apple Silicon, który odblokowuje wyższy poziom wydajności podstawowego chipsetu M1, wielu konsumentów — którzy za czasów Intela zwrócili się do MacBooka Pro w poszukiwaniu praktycznego laptopa do trudnych zadań — przekonało się, że MacBook Air działa jeszcze lepiej niż obecnie Profesjonalne laptopy. Powietrze im wystarczało i aż nadto dla użytkowników macOS, którzy potrzebują potężnego komputera „na co dzień”.

MacBook Pro sprostał tej „profesjonalnej” marce, gdy pojawiły się laptopy M1 Max i M1 Ultra 14” i 16”.

Teraz pojawił się M2 MacBook Air, który zwiększył wydajność MacBooka Air o około 20 procent.

To bez wątpienia dobra aktualizacja, ale MacBook Air M1 nadal spełnia potrzeby wielu konsumentów pod względem wydajności. Publiczność, która naprawdę potrzebuje „trochę więcej mocy, ale nie tak bardzo, bo potrzebuję MacBooka Pro”, jest w najlepszym razie niewielka.

Pod względem pojemności M1 oferuje MacBook Air. Jeśli Apple nie może uwodzić specyfikacjami, co powiesz na błyskotliwość?

Miły

Ponieważ to, czego nie otrzymujesz, to nowy język projektowania, który rozprzestrzenia się na platformie Mac. Nie dostaniesz nowego ekranu z ulepszonymi krawędziami; Nie bierz bezpiecznego złącza zasilania mag; Nie dostajesz szybkiego ładowania… dostajesz ten sam zmęczony projekt z 2016 roku.

Biorąc pod uwagę pociąg Apple do bycia nowoczesnym i spełniania nowych oczekiwań, dla niektórych wystarczy to, aby zerwać umowy, aby zapewnić, że M2 MacBook Air trafi do sprzedaży. Jest prawdopodobne, że będzie to ten sam tłum, który zostanie zaktualizowany do innego MacBooka Air M2, gdy Apple w końcu wprowadzi pięć pastelowych kolorów widocznych na komputerach stacjonarnych Apple Silicon iMac w najbliższej przyszłości.

Moda to ciągle zmieniający się cel, a M2 MacBook Air czuje się dopiero w połowie drogi do celu.

Apple wciąż na nowo definiuje to, co można zrobić z laptopem, a numery adresów publikowane przez różne aktualizacje platformy Apple Silicon są jak kocimiętka dla geekerati. W prawdziwym świecie nie potrzeba największej liczby na świecie; To laptop, który działa wygodnie i wydajnie.

M2 MacBook Air dostarcza liczb, ale dla wielu M1 MacBook Air jest najtańszym koniem roboczym do rozważenia.

Teraz przeczytaj najnowsze nagłówki na temat MacBooków, iPhone’ów i iPadów w cotygodniowym podsumowaniu wiadomości Forbes na temat Apple Loop…

READ  Tak, LG ma na CES 2022 ogromny 97-calowy telewizor OLED (i mały 42-calowy ekran też)