Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„So bolesny”: nowy hit Williama Harry’ego

Wydaje się, że spór między księciem Williamem a księciem Harrym pogorszył się, gdy ujawniono uczucia Williama.

Podejrzewam, że to nie był Uber, ale co to było? Kiedy książę Harry, książę Sussex, opuścił Opactwo Westminsterskie w zeszły weekend, aby udać się na lotnisko Heathrow, najwyraźniej chcąc szybko dostać się do Duty Free, podobno nie był w samochodzie stanowym ani królewskim.

Naoczny świadek powiedział: „Wszyscy członkowie rodziny królewskiej i inni dygnitarze byli transportowani służbowymi samochodami”. Targowisko próżności„Ale Harry został sam, czekając na swój samochód. To było naprawdę smutne widzieć go samego,”

Jeśli w jednej chwili istnieje jakiś sensowny świat, to vila!

To był koniec drogi, a przynajmniej koniec bieżącego rozdziału udręczonej sagi Harry’ego, trwającej 1221 dni od Megxit. (Wygląda na to, że już nie, prawda?)

Kiedy Harry odleciał do Kalifornii w zeszłym tygodniu, wydawało się, że miną lata, jeśli nie dekady, zanim piąty w kolejce do tronu będzie musiał znosić siedzenie w klasztorze, udając, że nie zauważa poboru.

W wersji filmowej zabrzmiałaby tu smutna muzyka smyczkowa. Ale … grzmot uderzył!

Książę Harry nie mógł się doczekać opuszczenia Wielkiej Brytanii po koronacji. Zdjęcie: Jeff J. Mitchell/Getty Images

Tyle że teraz nowe odkrycie z kręgu księcia Williama wzbudziło prawdopodobieństwo, że sprawy mogą się pogorszyć dla Harry’ego i że rewolucyjny książę (barykady obecne dem: dwa) może nigdy więcej nie otrzymać zaproszenia, nawet od swoich najdroższych. tata.

Długa, bolesna saga o tym, czy Harry i jego żona Meghan, księżna Sussex (jedyna osoba na świecie z tiarą i czynnikiem WME) wezmą udział w koronacji, była tylko mniej skomplikowana i przeciągająca się niż prequel Tolkiena. Miesiąc po miesiącu ludzie, którzy chcieli/chcieli, byli ciągnięci jak plik Żonaty od pierwszego wejrzenia Finał sezonu, ale tylko trochę mniej wymyślony.

READ  Xbox wprowadza swoją pierwszą konsolę do gier inspirowaną urodą we współpracy z lakierami do paznokci

Wreszcie wieści z góry! Harry jechał, ale Meghan miała zamrożony tort, więc nie mogła tego zrobić, co jest równie prawdopodobną wymówką, jak ten królewski książę, który prawdopodobnie powiedział, że nie mogą walczyć z Azincourt, ponieważ ma mokre włosy.

W końcu Charles zasugerował każdy fragment reportażu z Wielkiej Brytanii, bardzo chciał, aby jego syn był częścią największego dnia w jego życiu, poza tym, kiedy poznał obsadę. Głupi pokaz. (Widzisz, to jego ulubione.)

Chociaż przed koronacją William wydawał się równie zadowolony z obecności brata, jak podczas kolacji w kobiecym klubie rugby, gdzie zobaczył, jak książę Andrzej wysiada z samochodu z przodu, nie miał innego wyjścia, jak tylko pójść ze swoim tatą.

Król Karol bardzo chciał, aby Harry wziął udział w koronacji, ale William nie był tak bardzo. Zdjęcie: LEON NEAL/POOL/AFP

Więc wszyscy grzecznie zignorowali wszystkich i Charles został oczyszczony, a Harry dodał punkty do swoich punktów British Airways Club.

Ale to było wtedy.

Teraz, gdy koronacja dobiegła końca, a królowa Camilla umieściła swoją tiarę z powrotem w krypcie i w końcu wydostała się ze Spanx z pomocą swoich dwóch oficjalnych pomocników (dam dworu), sytuacja Harry’ego może się skomplikować. dużo ostrzejsze.

powód? Książę William jest coraz potężniejszy.

Opowieść o Williamie i Harrym, braciach, których spór jest tylko trochę mniej epicki niż spór Kaina i Abla czy Liama ​​i Noela Gallagherów, to jedna z największych królewskich historii XXI wieku. (Ta wyprawa księżniczki Anny, by odwiedzić każdą latarnię morską w Wielkiej Brytanii, to niesamowity wyczyn, o którym news.com.au nigdy nie chce, żebym pisała).

W ten wielki dzień oboje zdołali znaleźć się kilka kroków od siebie i nie skończyć, tarzając się i ciągnąc sobie nawzajem za uszy (smutny stan ich włosów automatycznie sprawia, że ​​jest to poza zasięgiem) na szczycie 755-letniego molo Cosmati.

READ  Finalistka Miss Universe, Sienna Weir, zmarła w wieku 23 lat po wypadku podczas jazdy konnej.

Książę William i książę Harry na koronacji – tak blisko, ale tak daleko od siebie. Zdjęcie: Aaron Chown — WPA Pool/Getty Images

Jednak książę, który zasadniczo wygrał koronację ze swoją ironiczną połową Kate, księżną Walii, będzie miał teraz większy wpływ na to, jak Pałac Buckingham radzi sobie ze sprawą Sussex, zgodnie z nowym raportem w Codzienna Bestia.

Mówiąc do dla bestii Niepowtarzalny Tom Sykes, przyjaciel księcia, powiedział: „Jest bardzo jasne, że William i Kate są teraz bardzo ważnymi członkami establishmentu, więc ich pogląd na Harry’ego, który zasadniczo jest daleki od najlepszego, musi zostać wzięty pod uwagę. konto.

– Ujmę to w ten sposób: chyba nikt nie spodziewał się, że Harry otrzyma zaproszenie na koronację Williama.

Koronacja Karola może być ostatnim spotkaniem Williama i Harry’ego na bardzo długi czas. Zdjęcie: Jeff Spicer/Getty Images

Chociaż mamy nadzieję, że ten impas jest daleko idący (czy ktokolwiek z nas ma w najbliższym czasie kolejny królewski pogrzeb?), w kolejnych latach niechęć Williama i Kate do Harry’ego mogła przeszkodzić wszelkim szansom na rozciągnięcie królewskich gałązek oliwnych na zachód.

Jeśli Walia chce, aby Sussex pozostało „im dalej, tym lepiej”, oznacza to, że tak będzie.

Z drugiej strony, i to nie jest tak, że Charles, który z powodzeniem zapobiegł katastrofie wizerunkowej, gdy jego drugi syn odmówił udziału w jego koronacji, był w nastroju, by spróbować załatać sprawy ze swoim zrzędliwym synem.

Przyjaciel Jego Królewskiej Mości powiedział Sykesowi: „Szansa, jaką Harry musiałby rozwiązać z królem, została utracona. Oczywiście Charles zawsze chętnie powitałby pojednanie z Harrym i Meghan, dał to bardzo jasno, a jego drzwi są zawsze otwarte w pod tym względem”.

„Ale teraz, gdy koronacja się odbyła, myślę, że Charles będzie chciał skupić się na pracy króla, zamiast nadal rozpraszać się dramatem Harry’ego i Meghan”.

READ  Szczeniaki na śniadanie, polski festiwal w Houston jest najlepszym wyborem na rodzinną zabawę

Charles chce więc wyprzedzić, „on” wspiera brytyjski przemysł wełniany i popisuje się, jeśli chodzi o sadzenie ceremonialnych drzew, a William i Kate chcą, by Harry pozostał po swojej stronie Atlantyku.

Mówi się, że Charles chce zostawić za sobą dramat Harry’ego i Meghan. Zdjęcie: Sameer Hussein/WireImage

Jakakolwiek była nadzieja, wydaje się, że wszystko, co można zmienić w obecnym impasie między Londynem a Montecito, wyparowało, zanim karetka Harry’ego nadjechała, a król i królowa świętowali w pałacu z bąbelkami i pogonią za valium. .

Bez względu na to, ile historycznych stereotypów na temat historii powstało w ciągu ostatniego tygodnia; Bez względu na to, jak starożytne szaty i krzesła, a nawet Kamień Przeznaczenia, prawdziwy obiekt historyczny i coś z Dungeons & Dragons, zostały wciągnięte; Poza tym, że Harry starał się być częścią tego wszystkiego, koronacja niczego nie zmieniła.

Jednak żadna ze stron nie wydawała się skłonna ustąpić ani na centymetr.

Ten sam przyjaciel króla powiedział Sykesowi: „Bycie tam z Harrym było dla niego bardzo ważne, tak, była tam presja. dystans teraz każdemu by się przydał.” „.

„Odległość” może być dobrym pomysłem na krótką metę, pozwalając każdemu złapać oddech, wyregulować czakry i wreszcie dokończyć nienawistny quiche wieńczący lodówkę, ale to nie jest strategia długoterminowa.

Odwieczny pacyfista Charles z pewnością pewnego dnia będzie chciał uporządkować ten bałagan i będzie chciał znaleźć jakiś rodzaj pokoju z Harrym, bez względu na to, jak bardzo William może tupać nogami.

Ale w międzyczasie wydaje się, że William i Kate trzymają wiele królewskich kart, a Harry coraz bardziej wydaje się, że przerzuca karty.

Daniela Elser jest pisarką, redaktorką i komentatorką królewską z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.