Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

SOFTSWISS wyróżniony certyfikatem Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce

SOFTSWISS wyróżniony certyfikatem Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce

Dostawca oprogramowania iGaming SoftSwiss Wyróżniony Certyfikat Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce.

Certyfikat ten wydany przez międzynarodową firmę badawczo-doradczą, Wyróżnia pracodawców na całym świecie za tworzenie wspaniałego środowiska pracy. Jest to możliwe dzięki anonimowym opiniom pracowników i analizie kultury korporacyjnej.

Certyfikat podkreśla SOFTSWISS Zaangażowanie w tworzenie środowiska, w którym specjaliści od technologii i gier iGaming mogą rozwijać swoją wiedzę” – podała firma w oświadczeniu. „Warunki pracy w SOFTSWISS są zgodne z międzynarodowymi standardami, co gwarantuje, że każdy członek zespołu będzie wyróżniał się w globalnie konkurencyjnym i innowacyjnym systemie”.

Tytuł dla miejsca pracy przyznawany jest na podstawie opinii pracowników, przy zastosowaniu rygorystycznego systemu. W anonimowej ankiecie uczestnicy oceniają różne aspekty kultury korporacyjnejSzacunek i uczciwość przejawiana przez kierownictwo, zaufanie i dumę z organizacji, ducha zespołu, praktyki zarządzania, bezpieczeństwo w miejscu pracy, etykę, wartości i inne.

SOFTSWISS poprzednio posiadał ten tytuł Miejsce Pracy Roku w Sigma Europe 2022.

Zgodnie z oświadczeniem firma dąży do umożliwienia swoim pracownikom w biurach na Malcie, w Polsce i Gruzji wprowadzania innowacji i rozwijania produktów IT dla różnych globalnych klientów. Dostawca zatrudnia obecnie 2000 specjalistów, z czego 450 w centrach rozwoju w Poznaniu i Warszawie..

Firma A Ugruntowany system pracy zdalnejPozwala pracownikom wybrać projekt, który najbardziej im odpowiada – niezależnie od tego, czy pracują w domu, w nowoczesnych biurach firmy, czy też w kombinacji obu.

Podkreślenie Wygodne i produktywne środowisko pracy Zapewnienie, że do zespołu dołączy każdy nowy profesjonalista, niezależnie od lokalizacji, Poczucie wartości i szacunku– podała firma. To środowisko umożliwia jednostkom uwolnienie ich potencjału i wniesienie wkładu w globalny przemysł rozrywki online.

„W sercu SOFTSWISS znajdują się ludzie, co stanowi kluczowy atut zgodny z naszą podstawową wartością „Widzimy ludzi”. Zawsze staramy się to zapewnić Każdy profesjonalista może zrealizować swój potencjał i swój wkład w zbiorową pracę zespołuNatalia Berkowska jest współdyrektorem HR w SOFTSWISSpowiedział.

READ  Niemcy apelują do poszczególnych członków, aby nie wetowali decyzji UE; Polska, Węgry płaczą

Staramy się zapewnić naszym pracownikom inteligencjęM Wysoki standard życia Jest nam niezmiernie miło otrzymać tak wysokie oceny od naszych pracowników. Świetne miejsce do pracy jest dla nas bardzo cenne.”

Dzięki tym certyfikatom i ocenom z ankiet SOFTSWISS może teraz konkurować Konkurs Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce 2024.