Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sony ogłasza nowe zestawy słuchawkowe i słuchawki do gier „InZone” — Recenzja Geek

Sony

Jeśli chcesz mieć sprzęt w stylu PS5, przygotuj się na wejście do strefy. Sony zamierza wprowadzić na rynek nową markę gier o nazwie InZone, skupiającą się na monitorach i słuchawkach. Co ciekawe, produkty te działają zarówno z PlayStation, jak i PC.

Pierwsze monitory do gier InZone, zwane M9 i M5, miały atrakcyjne specyfikacje. The Model M9 (900 USD) Posiada 27-calowy wyświetlacz 4K z częstotliwością odświeżania 144 Hz, a jednocześnie jest tańszy Strefa M3 (530 USD) Używa panelu 1080p z szaloną częstotliwością odświeżania 240 Hz.

Oba monitory obsługują zmienne częstotliwości odświeżania (podobnie jak PS5) i obsługują łączność HDMI i USB-C. Warto zauważyć, że M9 oferuje pełny system lokalnego przyciemniania, chociaż ta funkcja nie jest dostępna w InZone M3.

Co dziwne, monitory InZone mają głupkowaty statyw z regulacją nachylenia i wysokości. Wygląda na to, że jest zgodny z VESA, ale Sony nie wspomniało o tej specyfikacji w swoim PR ani na swojej stronie internetowej.

Nowe bezprzewodowe słuchawki Sony są nieco prostsze. bezprzewodowy Strefa H9 (300 USD) i H7 (230 USD) Oferuje 32 i 40 godzin pracy na baterii, a co najważniejsze obsługuje zarówno Bluetooth A Połączenie 2,4 GHz. Zestaw słuchawkowy H9 wykorzystuje również technologię redukcji szumów, aby poprawić jakość dźwięku i mikrofonu, co najprawdopodobniej jest przyczyną skrócenia żywotności baterii.

Jest też plik Strefa H3 (100 USD) To przewodowy zestaw słuchawkowy. Sony twierdzi, że wszystkie te słuchawki oferują doskonałą jakość dźwięku z wyraźnymi tonami wysokimi i imponującym basem – jeśli to prawda, powiem wam po przetestowaniu słuchawek.

Sony mówi, że wyda plik M 9 A m 3 Oglądanie „Później tego lata”. The H9A H7A H3 Słuchawki są dostępne w przedsprzedaży i wysłane 7 lipca.

READ  Zmiana klimatu oznacza mniejsze truskawki i wyższe koszty dla rolników