Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zdobądź 2 drony 4K za mniej niż 150 USD podczas wyprzedaży czwartego lipca

Cena i dostępność oferty mogą ulec zmianie po czasie publikacji.

TL; DR: Do 5 lipca było Zestaw Alpha Z PRO 4K + Flying Fox 4K Szerokokątny zestaw drona z dwoma kamerami(Otwiera się w nowej karcie) W sprzedaży za 139,99 USD z kodem 20 lipca. Zwykle kosztuje 398 USD, co stanowi 65% zniżki.


Zabierz znajomego i wyjdź na zewnątrz, bo przez chwilę może być ładna pogoda. mamy Mówiłem o tym wcześniejAle teraz wróciła. Zestaw Alpha Z PRO 4K + Flying Fox 4K Wide Angle z podwójnym aparatem i dronem jest ponownie w sprzedaży, ale tym razem, jeśli kupisz podczas wyprzedaży 4 lipca, dostaniesz te Dwa drony(Otwiera się w nowej karcie) Za 139,99 USD, gdy zwykle wynosi 398 USD, użyj kodu kuponu 20 lipca.

Ten pakiet zawiera dwa urocze drony: Alpha Z Pro i Flying Fox. Oba są zaawansowanymi dronami z 4-kanałowym sterowaniem do wznoszenia, opadania, lotu do przodu, do tyłu lub z boku na bok. Możesz również zamówić im zrobienie rolki 360 stopni, która będzie wyglądała niesamowicie na aparacie.

Alpha Z i Flying Fox posiadają plik Przedni aparat 4K. Alpha Z dostosowuje się do 90 stopni i oba mogą być używane do transmisji w czasie rzeczywistym z perspektywy pierwszej osoby. Podłącz telefon i oglądaj na żywo akrobacje samolotem. Aparat Alpha Z 720p skierowany do dołu może być świetnym sposobem na robienie niesamowitych zdjęć krajobrazu z góry lub możesz zobaczyć siebie na zdjęciach trzeciej osoby!

Chociaż Alpha Z ma więcej sposobów na zdobywanie punktów, Flying Fox może być bardziej zabawny, gdy jesteś w powietrzu. Ten elegancki srebrny dron oferuje sterowanie gestami do szybkiego nagrywania, funkcję śledzenia i tryb bezgłowy, dzięki czemu nie musisz śledzić, który koniec znajduje się z przodu drona, a nawet ma tryb utrzymywania wysokości, który zapewnia stabilne nagrania z góry.

READ  Apple mimo sprzeciwu forsuje prywatność aplikacji

W przypadku obu dronów, gdy czas lotu się skończy, po prostu naciśnij jeden przycisk wstecz, a one same do Ciebie wrócą. Mogą jednak mieć jakąś drogę do zrobienia. Alfa Z ma prawdopodobieństwo Odległość lotu 300 stóp, a latający lis może zrobić to 320 stóp.

Zwykle 398 USD za sprzedaż z 4 lipca, cena Zestaw Alpha Z PRO 4K + Flying Fox 4K Szerokokątny zestaw drona z dwoma kamerami(Otwiera się w nowej karcie) W sprzedaży za 139,99 USD z kodem 20 lipca Do 5 lipca.

Ceny mogą ulec zmianie.