Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Specialized wypuściło dwa nowe buty szutrowe od Recon: jeden dla biegaczy i jeden dla poszukiwaczy przygód

Szybko zbliżamy się do punktu, w którym „szutr” jako gatunek staje się zbyt odmienny, by można go było ująć w jednym określeniu, podobnie jak „kolarstwo górskie” obejmuje wszystko, od krótkiego toru XC w Lycrze, po wyskok z góry na rowerze z większą ilością sprężyny niż trampolina. Dwa nowe buty szutrowe Recon firmy Specialized, wypuszczone dzisiaj, wykonują całkiem dobrą robotę, zaspokajając potrzeby obu krańców szutrowego świata; szutrowych kierowców, szukających ekstremalnej prędkości i lubiących przygody, którzy niczego nie kochają bardziej niż załadowania na rower czegoś, co nie do końca nadaje się do niektórych słodkich shotów, niezależnie od tego, czy jest to kawa z jednego źródła, czy za gram.

Nowy S-Works Recon zastępuje poprzedni model, który obecnie znajduje się na naszej liście najlepszych butów na szuter, wprowadzając kilka zmian. Przede wszystkim rzep został usunięty na rzecz portów BOA. Jest więcej, w które się zagłębimy, ale Specialized sprzedaje je teraz jako buty szutrowe, podczas gdy poprzedni model S-Works Recon był wymieniony jako XC. Tagowanie nie wpływa na wydajność elementu; But szutrowy pod jakąkolwiek inną nazwą byłby mimo wszystko lżejszy, sztywniejszy i wygodniejszy, ale jest godny uwagi pod względem kierunku rynkowego.

Recon ADV to nowy but w asortymencie marki, który wydaje się być połączeniem S-Works Recon Lace i standardowego buta Recon MTB. Wydaje się, że jest przeznaczony dla tych rowerzystów, którzy spędzają trochę czasu na chodzeniu, ale nie chcą rezygnować z osiągów na rowerze. Przejdźmy do obu modeli, a następnie: wybierz swojego zawodnika.

Nowe buty Specialized Recon

To może być z łatwością but szosowy, jeśli zignorujesz podeszwy (Źródło zdjęcia: Specjalista)

Nowy S-Works Recon