Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwsze użycie: Girard-Perregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin Edition | Obserwuj czas

Gerard Berega I Astona Martina W ciągu ostatnich kilku lat współpracowała przy kilku niedawno wydanych zegarkach Gerard Berega Loreto Green Ceramic Aston Martin Edition To może być najlepszy wygląd. Po raz pierwszy Girard-Perregaux Laureato będzie dostępny w zielonej ceramicznej kopercie i bransolecie w rozmiarach 42 mm i 38 mm. Brytyjska wyścigowa zieleń to naturalny wybór, biorąc pod uwagę partnerstwo z Aston Martinem, a także był to kolor preferowany w poprzednich edycjach. Oczywiście jest to edycja limitowana z 388 sztukami 42mm i 188 sztukami 38mm.

Laureato zadebiutował w 1975 roku i ma naprawdę długą historię, którą można umieścić obok oryginalnej linii kompaktowych sportowych zegarków na bransolecie. Charakterystyczny ośmiokątny pierścień i eleganckie proporcje koperty sprawiają, że jest to niezwykle wygodny i wszechstronny zegarek sportowy, który ma wielką wartość, nawet jeśli nie jest już tak ukrytym klejnotem, jakim był kilka lat temu. W przeszłości istniały całkowicie ceramiczne iteracje z całkowicie białymi i całkowicie czarnymi modelami, ale zieleń jest najbardziej przyciągająca wzrok.

Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin

Wykorzystując cyrkon i tlenek metalu do uzyskania zielonej ceramiki, produkt końcowy ma głęboką, bogatą zieleń, która jest bardziej żywa niż leśna zieleń. Lekkie, odporne na zarysowania właściwości ceramiki są dobrze znane w tym momencie, ale nadal udaje mi się to zrobić, gdy po raz pierwszy przymierzam zegarek w całości ceramiczny. Nadal istnieje wiele nowości i przyjemności, które można uzyskać dzięki względnej rzadkości, ale także po prostu porcelanie Czuć Jak prawdziwy przedmiot luksusowy.

Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin

Twardość ceramiki utrudnia pracę, jeśli chodzi o wykończenia, ale w całym Laureato Green Ceramic występują polerowane i polerowane powierzchnie. Ogniwa bransolety w kształcie litery H mają odwrócone krzywizny na zewnętrznych krawędziach, które płyną również po bokach koperty. Możesz także cieszyć się ładnym kontrastem między szczotkowaną ramką a szczotkowanym panelem dolnej ramki. Wszystko zostało zrobione bardzo dobrze, choć nie jest zaskakujące, że Girard-Perregaux był tak biegły w obchodzeniu się z porcelanowymi pudełkami i bransoletkami.

READ  ASUS uwalnia limitowaną edycję ROG 6 Diablo Immortal Edition
Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin

Na tarczy zobaczysz przecinający się diamentowy wzór, który został zainspirowany klasycznym logo Aston Martin z lat 20. XX wieku i był powracającym motywem we wszystkich zegarkach wydanych w ramach tej współpracy. Podczas gdy rodowane wskazówki nie są najbardziej zauważalne na tle ciemnozielonej tarczy, zdrowe nałożenie białego połysku z łatwością eliminuje ten problem. Wreszcie okienko daty już pasuje do zielonej tarczy z datą w kontrastującym białym kolorze.

Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin

Dostałem w swoje ręce wersję 42 mm, która ma grubość 11,08 mm, podczas gdy wersja 38 mm ma grubość 10,27 mm. Oba są wodoodporne do 100 m i mają powłokę antyrefleksyjną. 42 mm jest wyposażony w automatyczny mechanizm GP01800-2166, który działa z częstotliwością 4 Hz i ma 54-godzinną rezerwę chodu, podczas gdy 38 mm jest wyposażony w automatyczny mechanizm 4 Hz GP03300-2166 z nieco krótszą 46-godzinną rezerwą chodu. Oba mają naklejkę Aston Martin z tyłu obudowy, która na szczęście nie przeszkadza w ruchu, ponieważ wykończenia są naprawdę ładne z zaokrąglonym ziarnem i paskami genewskimi na całej długości.

Gerard-Peregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin

Te zegarki po raz kolejny pokazują, że najlepsze zegarki współpracujące to te, które mogą być samodzielne w swoim projekcie. Brytyjska zieleń wyścigowa to doskonale dobrana opcja dla w pełni ceramicznego Loriato, która pasowałaby do marki Aston Martin lub bez niej, podczas gdy krzyżowy wzór tarczy jest doskonale wyważoną inspiracją projektową producenta samochodów. 42 mm Girard-Perregaux Laureato Green Ceramic Aston Martin Edition (ref. 81010-32-3081-1CX) jest limitowany do 388 sztuk i kosztuje 25 800 USD, podczas gdy 38 mm (ref. części) kosztuje 25 000 USD.