Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Spider-Man: Remastered” jest teraz samodzielną wersją PS5

„Spider-Man: Remastered” jest teraz samodzielną wersją PS5

Marvel, gry Insomniac

Spędzili nad tym dużo czasu, ale w końcu „Spider-Man Remastered” jest dostępny do kupienia jako samodzielna gra na PS5.

Nowa wersja filmu Marvel’s Spider-Man z 2018 roku, tylko na PS5, została wstępnie zablokowana dla tych, którzy kupili edycję Ultimate Spider-Man: Miles Morales, kiedy została wydana pod koniec 2020 roku.

Posiadacze istniejącej wersji gry „Spider-Man” na PS4 nie mogą po prostu dokonać aktualizacji do nowego remastera bez zakupu wyższej wersji gry „Miles Morales”.

W zeszłym roku gra stała się dostępna jako samodzielna wersja na PC, mimo że wersja na PS5 wciąż była zablokowana w wersji Ultimate Edition „Miles Morales”.

Mimo to Sony ogłosiło, że remake 2020 będzie dostępny dla nowych nabywców za 50 USD, podczas gdy ci, którzy już posiadają grę na PS4, mogą dokonać aktualizacji za 10 USD. Twoje zapisane dane są również przesyłane.

Enhancer zawiera kilka ulepszeń wizualnych, w tym ray tracing, ultraszybkie czasy ładowania dzięki czasom SSD PS5 oraz tryb 60 klatek na sekundę wraz ze wszystkimi wbudowanymi DLC.

Jedną z niesławnie dużych zmian, która wciąż jest przedmiotem debaty, jest zmiana twarzy Petera Parkera z aktorem Johnem Bobniakiem z oryginalnej wersji PS4, zastąpiona przez modela Bena Jordana – ten ostatni jest tak uderzająco podobny do Toma Hollanda, że ​​nowy Peter został nazwany „Domem ”. Lądować. Yuri Lowenthal pozostaje głosem Petera.

Wydanie ma miejsce kilka miesięcy przed „Marvel’s Spider-Man 2”, który ma zostać wydany wyłącznie na PS5 około września.

Wynika to również z doniesień z zeszłego tygodnia, że ​​ogólna strategia Sony polegająca na umieszczaniu większej liczby własnych gier na PC wciąż posuwa się naprzód – nawet przy nieco katastrofalnej premierze „The Last of Us Part I” na tej platformie. Ta gra doczekała się później wielu poprawek, które naprawiły dużą część błędów.

READ  Wu Long: Fallen Dynasty osiąga swój szczyt na Steamie

źródło: Kotaku