Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Spiżarnia Pear'fect w Osborne Park: popularna kawiarnia przyjazna weganom została wystawiona na sprzedaż, ponieważ właściciele zajmują się innymi przedsięwzięciami

Spiżarnia Pear'fect w Osborne Park: popularna kawiarnia przyjazna weganom została wystawiona na sprzedaż, ponieważ właściciele zajmują się innymi przedsięwzięciami

Właściciele ulubionej kawiarni w Perth żegnają się ze swoją restauracją po 15 latach.

Znana z pysznych dań wegetariańskich Spiżarnia Pear'fect szuka nowych właścicieli, natomiast obecni właściciele, Bee i Mel, realizują inne zainteresowania.

Ogłaszając tę ​​wiadomość na Facebooku, stwierdzili, że sprzedaż popularnej kawiarni Osborne Park była „słodko-gorzką decyzją”.

„Po 15 niesamowitych latach serwowania pysznego jedzenia i tworzenia cennych wspomnień podjęliśmy słodko-gorzką decyzję o przekazaniu pochodni nowemu właścicielowi” – ​​powiedzieli.

„Nasza ukochana kawiarnia poszukuje teraz kolejnych zapalonych smakoszy, którzy będą kontynuować dziedzictwo ciepła, gościnności i kulinarnej doskonałości”.

Kawiarnia założona w 2009 roku i pierwotnie zlokalizowana na Wembley, stała się znana dzięki swoim wegańskim produktom.

„To była niesamowita podróż przez ostatnie 15 lat” – powiedzieli PerthNow.

Jeśli chcesz przeglądać tę zawartość, ustaw własną .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, odwiedź naszą stronę internetową Przewodnik po plikach cookie.

„Czujemy, że pomagamy wprowadzić żywność pochodzenia roślinnego do głównego nurtu i jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy.

„Mamy nadzieję, że uda nam się sprzedać kolejne legendy Hospo, które będą mogły kontynuować to, co stworzyliśmy i dodać swój własny blask do tej koncepcji”.

Duet opowiedział o swojej podróży jako właścicieli firm i miłośników jedzenia, mówiąc, że kawiarnia to coś więcej niż tylko biznes.

„To centrum społeczności, w którym przy filiżance parującej kawy nawiązują się przyjaźnie, a powietrze wypełnia śmiech. Jeśli chcesz nawiązać do tej tradycji gościnności i ją rozwijać, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Post na Facebooku spotkał się z dużą falą entuzjazmu, a ponad 100 klientów podzieliło się swoim uznaniem dla jedzenia kawiarni i społeczności, którą stworzyła.

„Uwielbiam to, co wnieśliście do świata kawiarni – my, wegańscy smakosze i miłośnicy kawy, będziemy na zawsze wdzięczni. Mam nadzieję, że przekażecie to komuś, kto dotrzyma tego słowa” – powiedział jeden z użytkowników.

READ  Książę Andrzej miał dla niego pałacowe zasady: Roszczenia byłego królewskiego policjanta

Inny dodał: „Jest mi smutno i podekscytowanie, gdy to słyszę! Smutne z mojego powodu, podekscytowane z powodu was obojga. Stworzyliście coś niesamowitego i życzę wam powodzenia w kolejnych krokach!”