Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Splatoon 3 w absolutnie oszałamiającym krajobrazie miejskim Spider-Verse

W ciągu ostatniego Nintendo Direct Gdzie jest wiele nowych projektów, takich jak film, który będzie Przekształć Chrisa Pratta w Super Mario Zostało to ogłoszone, a japoński gigant gier zadebiutował również w nowym spojrzeniu na swoją po prostu nazwaną następcę Spluton 2. Chociaż widzieliśmy Spluton 3 Wprowadzi wiele nowych broni i opcji stylu, aby dostosować niestandardowe Inklingi dla graczy, a najnowszy zwiastun wprowadził wiele nowych informacji na temat fabuły gry.

Dwa z największych dodatków do Splatoon Tradycją franczyzową, na której skupi się nowa gra, są nowe lokalizacje. Jest spatland, pustynna, pozbawiona wilgoci kraina. i Splatsville, tętniącą życiem miejską oazę położoną gdzieś w Splatlands. Oprócz powrotu tradycyjnego trybu rywalizacji, w którym gracze rywalizują online, Spluton 3 Będzie również zawierać rozszerzoną kampanię dla jednego gracza zatytułowaną „Rise of the Mammalians”, w której zmierzysz się z Oktarianami, którzy w jakiś sposób ponownie zaczęli hodować futra. w każdym razie SplatoonBohaterowie Inklingów zawsze mieli ogólnie ludzkie formy, nowy zwiastun jasno pokazuje, że każdy ewolucyjny skok, jakiego doświadczają Oktarianie, stawia ich w sprzeczności z rodziną Inklingów, a rywalizujące grupy zamierzają załatwić sprawy tak, jak zawsze: z pistoletami do malowania i nie tylko. Zapasy sztuki broni.

Poczułem jeszcze nienazwany łuk w pierwszym wyglądzie Nintendo Natychmiast pojawiła się jako jedna z ekscytujących nowych broni dodanych do gry, która jest wyraźnie nieobecna w nowej promocji. W ich miejsce jest jednak kilka wybranych ujęć nowego pojazdu bojowego, który wygląda jak skrzyżowanie Droideki z krabem, oraz Inkling wędrującego po polu bitwy, wymachującego rękoma. bardzo Kostiumy w stylu Spider-Mana. Wpływ Webheada na Splatoon Wygląda na to, że franczyza przeniosła się do niektórych Spluton 3Podstawowe ujęcia Splatsville, które, jak wykazano, mają nad sobą jakieś odblaskowe zjawiska, podobne do Juana Solanasa. Do góry nogami. Zdumiewający obraz stania na szczycie budynku i patrzenia na miasto do góry nogami natychmiast przywołuje scenę „skoku wiary” z Spider-Man w świecie pająkówI I szaleństwem byłoby zobaczyć, jak to jest poruszać się po mieście z innymi postaciami podczas gry.

READ  Netflix podobno chce rozszerzyć swoją działalność na gry wideo

SplatoonZawsze była to jedna z najbardziej stylowych gier Nintendo i nic dziwnego, że studio wykorzystało kilka wskazówek z jednego z najbardziej niesamowitych filmów ostatniej dekady do swojego najnowszego projektu. Ale co zaskakujące, wciąż nie ma twardej daty premiery Spluton 3 Ma spaść, ale ma to nastąpić za jakiś czas w 2022 roku.

Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? Mógłbyś Wybierz, co nowego tutaj.