Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Według przecieku wersji beta, podobno MacBook Pro firmy Apple może uzyskać ekrany o wyższej rozdzielczości

Najnowsza beta macOS Monterey zawiera wskazówki na temat dokładności podobno 14- i 16-calowego MacBooka Pro firmy Apple, plotki o Macu Raporty. Nadchodząca wersja beta OS 7 zawiera odniesienia do „3456 x 2234 Retina” i „3024 x 1964 Retina”, czyli dwóch rozdzielczości, które nie są obsługiwane na żadnym z obecnych komputerów Mac firmy Apple.

plotki o Macu Zakłada się, że dwie nowe rozdzielczości są zgodne z podobno 14- i 16-calowym MacBookiem Pro firmy Apple, a mianowicie Powszechnie oczekuje się, że zostanie wydany w tym roku Dzięki nowym projektom i nowemu procesorowi Apple opartemu na ramieniu o nazwie M1X. Dla porównania, obecny 16-calowy MacBook Pro ma rozdzielczość 3072 x 1920, podczas gdy 13-calowy MacBook Pro ma rozdzielczość 2560 x 1600. Jeśli nowa rozdzielczość jest dokładna, oba laptopy powinny zauważyć wzrost gęstości pikseli. Jak również rozdzielczość ekranu.

Poza poprawioną rozdzielczością ekranu oba urządzenia mobilne mają podobno mieć plik Magnetyczna ładowarka do laptopa Revive MagSafe użyteczny zwrot Porty, takie jak gniazdo kart SD i HDMI. Pasek dotykowy OLED jest również powszechnie nielubiany Mówi się, że jest w drodze. Oczekuje się, że nowe laptopy zostaną ogłoszone podczas tegorocznej imprezy Apple, chociaż dokładna data nie została jeszcze ogłoszona.

READ  Twitch 350+ w przyszłym tygodniu wprowadzi nową markę społeczności