Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sprzedaż w drugi dzień świąt pokazuje, że umowa na telewizor LG C2 pozwala zaoszczędzić 400 USD

the Oferta na telewizor LG C2 Direct, oferując nową zniżkę dla 1699 $w dół z 2099 USD.

Zobacz ofertę: Telewizor LG C2 65 4K – był 2099 $ Teraz 1699 USD

Główną zaletą telewizora jest jego częstotliwość odświeżania 120 Hz, niemal natychmiastowy czas reakcji piksela oraz technologia zmiennej częstotliwości odświeżania dla systemów NVIDIA i AMD. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest jednym z najlepszych Najlepsze telewizory do gierDzięki obsłudze HDMI 2.1. Polecane u góry naszych ofert dla Najlepszy telewizor na PS5 i Najlepszy telewizor do Xbox Series X. To są świetne specyfikacje. Każdy miałby szczęście, gdyby mógł zabezpieczyć ten telewizor za mniej niż 1700 USD.

Czytaj teraz: Oferty wakacyjne są teraz dostępne Amazonka & najlepsza oferta. Wielkie marki, np Lenovo i SAMSUNG Zaczęli również wcześnie oferować rabaty świąteczne, a wkrótce nastąpią kolejne rabaty.

I to nie tylko telewizor do gier – Wskazujemy WePC To solidny kandydat do ogólnej produktywności i codziennego użytku — więc niezależnie od tego, do czego planujesz używać telewizora, jest to idealny telewizor LG C2 Prawdopodobne, że będzie się świetnie spisywał.

Oferta LG C2 TV Boxing Day za 1699 USD

Obecna cena za pośrednictwem Best Buy wynosząca 1699 USD sprawia, że ​​ten telewizor jest idealnym wyborem w tę stronę Bożego Narodzenia. Sprawdź najważniejsze specyfikacje poniżej.

Oferta LG C2 TV Boxing Day za 1699 USD
Rozmiar: 55 cali | Rozdzielczość: 4K UHD | Typ panelu: OLED | Częstotliwość odświeżania: 120 Hz | Łączność: 4 x HDMI 2.1
Cena wyboru: LG C2
Zobacz ofertę: Telewizor LG C2 65 4K – był 2099 $ Teraz 1699 USD za pośrednictwem BestBuy

Czy umowa na telewizor LG C2 jest tego warta?

the LG C2 Jest to doskonały telewizor 4K, który jest na szczycie swojej gry w momencie pisania. BestBuyy oferuje 400 $ zniżki Z pewnością jest to kuszące, ponieważ usuwa jedną z jedynych wad LG C2, jaką jest cena.