Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wykorzystaj w pełni obchody końca roku dzięki potężnemu dźwiękowi z głośników i wież dźwiękowych Samsung — Samsung Global Newsroom

Koniec roku to idealny czas, aby zebrać przyjaciół i rodzinę i świętować miniony rok, a także nadchodzący rok. Jeśli chodzi o planowanie idealnej imprezy na koniec roku, zorganizowanie idealnej listy odtwarzania jest koniecznością Ale zapewnia, że ​​Twój sprzęt audio może nadawać ton przez całą noc, zapewniając doskonały świąteczny nastrój.

Aby pomóc Ci sprawić, by Twoja uroczystość była niezapomniana, Samsung Newsroom przygotował kilka pomysłów na to, jak zapewnić najlepsze przyjęcie w mieście dzięki technologiom audio firmy Samsung.

Ultra cienki głośnik: muzyka rockowa w wielkim stylu

Dla tych, dla których priorytetem jest styl i doskonała jakość dźwięku, Ultra Slim Soundbar (S801B) firmy Samsung to idealny wybór na uroczystości na koniec roku. Jak sama nazwa wskazuje, Ultra Slim Soundbar ma bardzo smukłą konstrukcję o wysokości 38 mm i grubości 40 mm. Rozmiar jest mniej więcej wielkości puszki po napojach Co oznacza, że ​​jego konstrukcja montowana na ścianie z pewnością będzie się wyróżniać. Możesz również zainstalować go swobodnie w swojej przestrzeni dzięki łączności bezprzewodowej, aby mieć pewność, że Twój system dźwiękowy płynnie wtopi się w otoczenie.

Jeśli chcesz spersonalizować swoją przestrzeń, możesz ulepszyć swój zestaw audio za pomocą Ultra Slim Soundbar Skin (SCFBS8)[BW/TK]) został wydany na początku tego roku i jest dostępny w kolorach ciepłego brązu i drewna tekowego. A w połączeniu z telewizorem The Frame oraz jego eleganckim i nowoczesnym wyglądem możesz cieszyć się nie tylko wysokiej klasy wrażeniami dźwiękowymi, ale także ciepłym i przyjemnym doznaniem.

Pomimo smukłego wyglądu, Ultra Slim Soundbar jest w stanie generować potężny dźwięk. Zaprojektowany w technologii 3.1.2-kanałowej z siedmioma głośnikami skierowanymi do przodu i jednym subwooferem umieszczonym w dwóch górnych głośnikach, Ultra Slim Soundbar zapewnia prawdziwy, pełny dźwięk przestrzenny. Obsługa Dolby Atmos również przyczynia się do zapewnienia wciągającej rozrywki.

READ  30 maja 2022 r. — Pogłoski o WWDC i iOS 16, Rzeczywistość

Głośniki serii S: otocz swoją przestrzeń prawdziwie wciągającym dźwiękiem

Dla tych, którzy lubią tworzyć scenę z naprawdę wciągającymi wrażeniami dźwiękowymi podczas uroczystości lub imprezy, system dźwiękowy S Series to głośnik dla Ciebie.

System dźwiękowy Series S zapewnia bogaty, wypełniający pomieszczenie dźwięk przestrzenny, który dociera do wszystkich osób w pomieszczeniu. Wbudowany, uniwersalny, 5.0-kanałowy soundbar o przekątnej 67 cm ma cztery wbudowane głośniki wysokotonowe i trzy głośniki wysokotonowe o wysokiej częstotliwości, zapewniając w pełni wciągające wrażenia dźwiękowe 3D. Wszystko bez potrzeby stosowania subwoofera.

Ponadto technologia Adaptive Sound jest w stanie analizować źródło dowolnego dźwięku, aby automatycznie dostarczać zoptymalizowany dźwięk w oparciu o jego konkretny typ. Ciesz się najlepszym, najbardziej wciągającym dźwiękiem dla każdego rodzaju treści, które lubisz, niezależnie od tego, czy jest to gra sportowa, klasyczny program, czy film akcji.

Soundbar z serii S, który można łatwo podłączyć do telewizora Samsung Smart TV, to pierwszy w branży soundbar obsługujący technologię Dolby Atmos w celu uzyskania ulepszonego, wypełniającego pomieszczenie dźwięku 3D.

Soundbar z serii Q: przenieś wrażenia kinowe do swojego domu

Jeśli chcesz uczcić zakończenie roku ulubionymi filmami lub programami telewizyjnymi, możesz zamienić swój dom w kino z wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z najwyższej jakości listwy dźwiękowej Samsung Q-Series Soundbar (Q990B).

Dzięki imponującym 17 przednim głośnikom surround, jednemu subwooferowi i czterem głośnikom wysokotonowym, soundbar z serii Q wypełnia pomieszczenie prawdziwie kinowym dźwiękiem przestrzennym. Te 22-kanałowe głośniki, zsynchronizowane z diodami Samsung Neo QLED, zapewniają prawdziwie wciągające doznania dźwięku przestrzennego, jak żadne inne.

Technologia Q-Symphony firmy Samsung pozwala kompatybilnym telewizorom i soundbarom odtwarzać dźwięk w tym samym czasie, w synchronizacji, przenosząc wrażenia słuchowe na wyższy poziom dzięki potężnej jakości dźwięku. Tymczasem technologia Spacefit Sound optymalizuje dźwięk w oparciu o strukturę i układ pomieszczenia, zapewniając dźwięk idealnie dopasowany do Twojej przestrzeni i rywalizujący z fotelem VIP w kinie.

READ  10 najlepszych modów do GTA 5, które możesz pobrać teraz

Ponadto głośniki z serii Q zostały docenione przez światowej sławy media za wciągające wrażenia dźwiękowe, a także za elegancki wygląd.

Sound Tower: Przenieś ducha imprezy na wyższy poziom

Jeśli planujesz hucznie uczcić koniec roku i urządzić imprezę, koniecznie musisz mieć Sound Tower (MX-ST90B). Ta owalna wieża dźwiękowa wypełni prawie każdą przestrzeń dźwiękiem 3D. Głośnik o średnicy 24,5 cm z wbudowanym głośnikiem wysokotonowym zapewnia doskonałe, mocne basy z mocą do 1700 W, która zapewnia rytm, który idealnie wpisze się w nastrój imprezy.

Oprócz potężnych możliwości dźwiękowych, różne tryby oświetlenia wieży dźwiękowej zapewniają audiowizualną harmonię, która naprawdę pasuje do nastroju nocy. Wiele łączności Bluetooth, która umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch inteligentnych urządzeń, oraz funkcja Group Play, która łączy do 10 wież dźwiękowych, naprawdę pomagają rozpocząć imprezę w pomieszczeniu i na zewnątrz.

Upewnij się, że dobrze zakończysz swój rok dzięki gamie sprzętu audio i wieży dźwiękowej firmy Samsung. Po wybraniu idealnego głośnika na podstawie własnych preferencji i celów możesz cieszyć się bogatym dźwiękiem podczas uroczystości na koniec roku i nie tylko.