Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Stacja ładująca kontroler PSVR 2 Sense: dla kogo jest przeznaczona?

Bild: Mieszane

Oficjalne akcesorium do ładowania Sony zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić ładowanie kontrolerów Sense. Jak przydatny jest ten dodatek?

Zamówiłem stację ładującą po otrzymaniu Playstation VR 2, ponieważ nie była ona jeszcze dostępna w mojej okolicy.

Po miesiącu stosowania mój werdykt jest jednoznaczny: mimo suplementu Ma swoje wady i on Odrobinę drogie, Mogę tylko polecić stację ładującą. Produkt świetnie prezentuje się obok Playstation VR 2 i PS5 i znacznie ułatwia powrót do wirtualnej rzeczywistości.

Oto jak działa stacja ładująca

Kontrolery Sense mają wbudowaną baterię, która wystarcza między nimi Cztery i pięć godzin, w zależności od tego, jak często go używasz. To niewiele i będziesz musiał często ładować, zwłaszcza jeśli grasz przez długie sesje.

Ponieważ Playstation VR 2 jest dostarczany tylko z jednym kablem do ładowania, musisz użyć kabla do ładowania dostarczonego z PS5, jeśli chcesz ładować oba kontrolery Sense w tym samym czasie. PS5 ma port USB-A z przodu i dwa porty z tyłu. Jeśli ładujesz oba kontrolery w tym samym czasie, zajmiesz dwa z trzech portów USB. Jest to niewygodne, jeśli używasz innych rozszerzeń.

Opuszczasz stację ładującą Wszystkie trzy porty USB są wolne. Działa niezależnie od PS5 za pośrednictwem kabla i zasilacza. Dwa dołączone mini adaptery podłącza się do portów USB kontrolerów Sense i zapewnia niezbędne styki dla stacji ładującej.

Przygotuj się na irytujące bałagany

Sama stacja ładująca jest przyjemnie ciężka 377 gramów Zapewnia dobrą przyczepność na wybranej powierzchni. Uważam, że prosty kształt i kolorystyka są estetyczne i płynnie komponują się z ogólnym wyglądem PS5, Playstation VR 2 i kontrolera Sense.

the Największą wadą jest dodatek Czy umieszczenie kontrolerów na stacji ładującej jest na początku trochę trudne. Nie ma mechanizmu zatrzaskującego się lub kliknięcia na miejsce, ani dźwięku ani sygnału dźwiękowego informującego, że kontrolery są prawidłowo osadzone w stacji dokującej. Zamiast tego migoczą tylko słabe wskaźniki stanu na pierścieniach kontrolera, które są trudne do zauważenia w jasnym świetle.

Stacja ładująca pięknie komponuje się z innymi produktami Playstation. | Zdjęcie: mieszane

Za dodatkową opłatą 50 $, można oczekiwać lepszego mechanizmu blokującego lub przynajmniej odpowiedniego wskaźnika stanu. Jeśli nie będziesz ostrożny, następnym razem, gdy będziesz chciał zagrać, znajdziesz się z martwą konsolą.

Wniosek: Zalecany dla wszystkich, niezbędny dla tych, którzy dużo grają

Dobrą wiadomością jest to, że przy odrobinie praktyki powinieneś być w stanie umieścić kontrolery we właściwym miejscu, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Oto wskazówka: zacznij od dolnej części konsoli i upewnij się, że śruby stykają się przed odłożeniem górnej części konsoli.

Kontrolery Sense ładują się szybko za pomocą stacji ładującej, tak jak po podłączeniu do PS5, co jest potrzebne 90 minut. Gdy kontrolki stanu na kontrolerach przestaną migać, proces ładowania jest zakończony. Ponownie wskaźnik stanu LED na stacji ładującej mógłby być lepszy.

Ogólnie jestem zadowolony z produktu i nie chcę być bez niego w przyszłości. Kontrolery świetnie prezentują się na stacji ładującej i są zawsze gotowe do użycia bez konieczności podłączania i odłączania kabli ładujących.

Moje wieloletnie doświadczenie w VR pokazuje, że nawet takie małe rzeczy Może to przeszkadzać w szybkim wskoczeniu do wirtualnej rzeczywistości. Ci, którzy grają częściej i przez dłuższy czas, zdecydowanie powinni rozważyć zakup.

Teraz kombinacja PS5 i PSVR 2 nie jest dokładnie tania, a jeśli po tej inwestycji brakuje ci gotówki, prawdopodobnie możesz obejść się bez stacji ładującej lub wybrać tańszy produkt innej firmy z lepszym kliknięciem – w mechanizmie i gablocie.

Jeśli możesz polecić taki produkt, daj nam znać w sekcji komentarzy.

Uwaga: Linki do sklepów internetowych w artykułach można nazwać linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tego linku, MIXED otrzyma prowizję od dostawcy. Dla Ciebie cena się nie zmienia.

READ  Publiczna wersja beta 5 systemów iOS 15 i iPadOS 15 jest już gotowa