Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Stopa bezrobocia w Polsce w lipcu utrzymała się na stałym poziomie

Stopa bezrobocia w Polsce w lipcu utrzymała się na stałym poziomie

regionu dzisiaj

Poniedziałek, 28 sierpnia 2023, 10:05

Zdjęcie: Fizkes/Shutterstock.com

Stopa bezrobocia w Polsce w lipcu utrzymała się na stałym poziomie po spadku w poprzednich czterech miesiącach, jak podał w czwartek GUS.

Stopa bezrobocia w lipcu wyniosła 5%, tyle samo co w czerwcu. Odczyt był najniższy od października 2019 r. W tym samym miesiącu ubiegłego roku stopa bezrobocia wyniosła 5,2%.

Liczba zarejestrowanych bezrobotnych spadła w lipcu do 782,4 tys. z 783,5 tys. w poprzednim miesiącu.

Liczba bezrobotnych młodych ludzi do 24. roku życia spadła w lipcu do 92,7 tys. z 93,1 tys. w poprzednim miesiącu.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Budowanie branży dziennikarskiej godnej tej nazwy jest kosztownym przedsięwzięciem. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które się sprawdzają, informacje, którym można zaufać, prawdę, dokładność i bez strachu i przychylności.

Wydawnictwa prasowe na całym świecie usilnie starały się znaleźć model biznesowy, który umożliwiłby im dalsze doskonalenie się bez pogarszania wyników. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, czyli czytelników.

Takie same możliwości chcemy zaoferować naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij przycisk „Wsparcie BBJ” i możesz wybrać, ile i jak często będziesz nam przesyłać swoje datki.

READ  Polska „spogląda wstecz” na rolę gazu w transformacji zielonej energii