Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Strona Adele ulega awarii po ważnym ogłoszeniu

AdeleJego nowy album nie został jeszcze wydany, ale wokalista zachwycił fanów pierwszymi koncertami, które zbiegły się z uwolnienie 30.

Mega gwiazda zagra w przyszłym roku dwa koncerty w Hyde Parku w Londynie w ramach serii British Summer Time (BST), która będzie jej pierwszym występem na żywo od pięciu lat.

33-latek udostępnił plakat w mediach społecznościowych, zapowiadając daty 1 i 2 lipca 2022 r., wraz z bardzo prostym wezwaniem do działania: „Oiii Oiiiiiiiiiiii Przedsprzedaż na adele.com”

W rezultacie jej strona internetowa spadła, ponieważ fani zażądali umieszczenia się na liście przedsprzedażowej.

Niektórzy fani nie mogli się zarejestrować i zabrali się na Twittera, aby dać upust swoim technicznym frustracjom.

„Adele, idź #easyonme proszę. Nie mogę już wpisać przycisku subskrypcji. Przynajmniej mogę powiedzieć, że próbowałem. Obejrzyj przedsprzedaż w Hyde Parku” – napisała jedna osoba.

Związane z: Adele współpracuje z prezenterką radiową Jackie O’Henderson nad ich rozwodem

„Kiedy byliśmy dziećmi, zacząłem aktualizować stronę Adele, aby uzyskać link do przedsprzedaży” – żartował inny.

Kolejny tweet: „Próbuję zarejestrować się na przedsprzedaż Adele w Hyde Parku, ale nawet rejestracja nie działa haha! Myślę, że wygrywanie na loterii jest łatwiejsze niż kupowanie biletów na te koncerty”.

Inni fani podzielali ten sam sentyment, mówiąc: „Jak mam zdobyć bilety Adele, kiedy od 8.30 staram się zapisać do przedsprzedaży”.

„Biorąc pod uwagę, jak trudno jest dostać się do przedsprzedaży na koncert Adele w Londynie, właściwie nie jestem na haju, ale OK, SO EXCITIIIIINNNGGG”, inny tweetował.

Po jego kliknięciu w zakładce rejestracji przedsprzedażowej na stronie pojawia się komunikat „Obecnie niedostępny, spróbuj ponownie później”. Niektórzy fani powiedzieli, że udało im się zdobyć bramkę.

Te występy będą wielkim wydarzeniem z okazji powrotu do domu dla urodzonej w Londynie piosenkarki.

Te występy będą wielkim wydarzeniem z okazji powrotu do domu dla urodzonej w Londynie piosenkarki. (Instagram)

Ostatni zaplanowany koncert Adele w Londynie odbył się w 2017 roku na stadionie Wembley i miał być wtedy wielkim finałem jej światowej trasy koncertowej, ale został odwołany po tym, jak potrzebowała operacji na strunach głosowych.

Inni artyści, którzy zostali już ogłoszeni w serii koncertów BST, to Elton John, Duran Duran i Pearl Jam.

pierwszy nowy singiel Adele od 2016 roku, łatwe dla mnie Spędził drugi tydzień na szczycie brytyjskich list przebojów, wskoczył na szczyt listy Billboard Hot 100 w USA i zadebiutował na pierwszym miejscu listy ARIA w Australii.

Fani z niecierpliwością odliczają teraz premierę albumu 19 listopada, który będzie kontynuacją płyty z 2015 roku, zatytułowanej 25.

Ostatni zaplanowany koncert Adele w Londynie w 2017 roku odbył się na stadionie Wembley i miał być wtedy wielkim finałem jej światowej trasy koncertowej, ale musiał zostać odwołany.

„Zdecydowanie nie byłam w pobliżu miejsca, w którym chciałabym być, kiedy zaczęłam to prawie 3 lata temu”, powiedziała fanom w długim poście na Instagramie, ogłaszając długo oczekiwaną datę premiery.

„W rzeczywistości jest odwrotnie. Polegam na rutynie i konsekwencji, aby czuć się bezpiecznie, zawsze byłem. A jednak byłem tam celowo – nawet z własnej woli, rzucając się w labirynt całkowitego chaosu i wewnętrznego zamętu!”

„Po drodze nauczyłem się wielu zabójczych faktów o sobie. Zrzuciłem wiele warstw, ale także owinąłem się w nowe. Odkryłem naprawdę przydatny i poprawny sposób myślenia, z którym można jeździć, i czuję, że w końcu znów znalazłem swoją drogę Posunę się nawet do stwierdzenia, że ​​nigdy nie czułem Więcej spokoju w moim życiu.

READ  Dyrektor Aniszka Holland mówi o zniesieniu kultury i jej wpływie na „szarlatana”

„Więc jestem w końcu gotowy do wydania tego albumu.”

15-krotna zdobywczyni Grammy powiedziała, że ​​nowy album jest poświęcony jej synowi Angelo i jest następstwem jej rozwodu z mężem Simonem Koneckim na początku tego roku, po ich rozstaniu w 2019 roku.

Adele pojawi się również w swoim programie CBS Oprah Winfrey w przyszłym miesiącu, co zbiegnie się z premierą jej albumu.

Adele
15-krotna zdobywczyni Grammy powiedziała, że ​​nowy album jest poświęcony jej synowi Angelo (CBS via Getty Images)

Adele przez lata: 2007 do 2021