Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Studio stojące za Dead Cells przygotowuje nową grę Prince of Persia

Studio stojące za Dead Cells przygotowuje nową grę Prince of Persia

Fani Prince of Persia naprawdę świętują w tym roku. Widzieliśmy już wersję Prince of Persia: Zaginiona koronaAle tylko Ubisoftu We franczyzie. Zbuntowany Książę Persji Jest to wspólny zespół z Evil Empire, twórcami popularnej gry typu roguelite Martwe komórki. Gra trafi do wczesnego dostępu na Steamie 14 maja.

To roguelite z przewijaniem bocznym, zupełnie jak… Martwe komórki. Jak widać na zwiastunie, grafika również przypomina powszechnie uznaną i bardzo wciągającą platformówkę akcji. Wcielasz się w księcia Persji, który został wyposażony w tajemnicze urządzenie, które pozwala mu wskrzesić się po śmierci. Robisz co w Twojej mocy. umierasz. Ulepszenia możesz kupić w Hub World. To jest formuła rugelite i jestem tu całkowicie po to.

Pomimo przerażającego wyglądu Martwe komórkiZestaw ruchów wydaje się być zaczerpnięty bezpośrednio z serii Prince of Persia. Gracze będą mieli dostęp do słynnych wyścigów po ścianach i powiązanych umiejętności akrobatycznych, aby manewrować na generowanych proceduralnie poziomach. W tym celu istnieje wiele kolorowych biomów, każdy inspirowany perską architekturą.

Do wyboru jest także mnóstwo broni pasujących do różnych stylów gry. Należą do nich podwójne sztylety, włócznie, pałasze, topory i inne. Dodatkowo gracze mogą wyposażyć się w broń dodatkową, taką jak łuki i haki, dzięki czemu każda runda będzie wyjątkowym przeżyciem. Ubisoft twierdzi, że gra otrzyma kilka aktualizacji po otrzymaniu opinii graczy od nabywców wczesnego dostępu, obiecujących „nowe poziomy, bossów, broń, wrogów i ulepszenia”.

adres Wydarzenie Inicjatywy triple-i, . Evil Empire jest w dużej mierze niezależnym deweloperem, czego nie można powiedzieć o Ubisoft. To nie jedyny raz, kiedy Imperium Zła zanurzyło się w długoletnią franczyzę. Deweloper kiedyś wykonał robotę .

READ  Acer Chromebook Spin 514 z nowymi procesorami AMD Ryzen 5000 z serii C