Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Systemy elektryczne i wodne Skylines 2 wyjaśnione w nowej głębokiej grze

Systemy elektryczne i wodne Skylines 2 wyjaśnione w nowej głębokiej grze

W tym tygodniu firma Paradox Interactive opublikowała szczegółowy opis gry Cities: Skylines 2! Deweloper Colossal Order dostarcza szczegółowych informacji na temat elektryczności i wody w nadchodzącej budowie miasta. Głębokie nurkowanie w grze Cities: Skylines 2 Electric and Water można obejrzeć tutaj:

Wszystkie budynki potrzebują elektryczności i dostępu do wody, aby prawidłowo funkcjonować, więc usługi te są elementami niezbędnymi do funkcjonowania miasta. Brak prądu lub wody może obniżyć dobrobyt i wypędzić ludzi z miasta. Brak świeżej wody wpłynie również na zdrowie ludzi.

Dowiedz się, jak kontynuacja gry Elektryczność i woda zmieniła się i poprawiła w porównaniu z poprzedniczką.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, obejrzyj powyższy film i nie zapomnij zapoznać się z pełnym wpisem na blogu Cities: Skylines 2 Electricity and Water. Tutaj. Oczekuje się, że głębokie zanurzenie Cities: Skylines 2 potrwa do 11 września, z cotygodniowymi aktualizacjami. Pełną mapę drogową opublikowano w tym artykule.

Skylines 2: Cities ma zostać wydany 24 października 2023 r. na Xbox Series X | S, PS5 i PC. Tego samego dnia trafi do Xbox Game Pass.

READ  Broken Destiny może pojawić się w PlayStation Plus Deluxe