Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Szokujące nagranie pracowników ochrony lotniska w Miami oskarżonych o okradanie pasażerów

Szokujące nagranie pracowników ochrony lotniska w Miami oskarżonych o okradanie pasażerów

Nowo opublikowany materiał z telewizji przemysłowej pokazuje moment, w którym dwóch pracowników lotniska w punkcie bezpieczeństwa w USA rzekomo ukradło co najmniej 900 dolarów w gotówce i inne przedmioty z bagażu niczego niepodejrzewających pasażerów.

Jose Gonzalez (20 l.) i Labarius Williams (33 l.) zostali uchwyceni przez kamerę, gdy w czerwcu przeszukiwali torby pasażerów oczekujących na przejście przez skaner w punkcie kontrolnym E na międzynarodowym lotnisku w Miami. Poczta nowojorska Raporty.

NBC6 poinformowało, że funkcjonariusze TSA zostali aresztowani w lipcu, kiedy funkcjonariusze organów ścigania rozpoczęli dochodzenie w sprawie zarzutów kradzieży, do której doszło na punkcie kontrolnym.

Film z punktu kontrolnego pokazuje oskarżonych złodziei w sekcji odprawy bagażu w punkcie kontrolnym, gdy wspólnie kradli pieniądze z torebek i portfeli, które przekazywali w drodze do aparatu rentgenowskiego.

W pewnym momencie para stanęła obok siebie i wydawało się, że rozmawia, podczas gdy Williams ukradkiem przeszukał czarną torbę, wyjął coś i zostawił w koszu, dopóki pan Gonzalez nie przeniósł pudełka na przenośnik taśmowy i nie włożył go do kieszeni – wynika z nagrania wideo uzyskanego przez NBC Miami.

Później widziano pana Gonzaleza, jak szperał w torbie Louis Vuitton i zostawiał ją w koszu do czasu, aż będzie mógł ją wyjąć na zajęciach.

Jak podało gniazdko, kradzieże dokonane przez Gonzaleza i Williamsa obejmowały kradzież 600 dolarów (930 dolarów) z portfela pasażera.

Do kradzieży doszło, gdy pasażerowie byli zajęci specjalnymi ofertami i nie dbali o swoje rzeczy.

Obydwaj funkcjonariusze wraz ze swoją 22-letnią koleżanką Elizabeth Foster zostali aresztowani w lipcu pod zarzutem udziału w zorganizowanym oszustwie.

Pani Foster i pan Gonzalez przyznali się do popełnienia „licznych kradzieży” podróżnych i przyznali się, że podczas wspólnej pracy kradli średnio 1000 dolarów (1550 dolarów) dziennie.

Jak wynika z przejrzanych przez nich akt sądowych hrabstwa Miami-Dade, zarzuty przeciwko Fosterowi zostały wycofane w sierpniu, natomiast Gonzalez i Williams nie przyznali się do postawionych im zarzutów kradzieży trzeciego stopnia. Poczta.

READ  Brytyjska Partia Konserwatywna traci ponad 400 mandatów w wyborach lokalnych, a burmistrz Londynu Sadiq Khan wygrywa historyczną trzecią kadencję

Pan Gonzalez został objęty programem odroczenia postępowania karnego, którego zakończenie pozwoli na oddalenie postawionych mu zarzutów.

Według placówki będzie musiał także zapłacić zidentyfikowanym ofiarom 700 dolarów (1090 dolarów) i przepracować 25 godzin na rzecz społeczności, zrzekając się jednocześnie swoich danych uwierzytelniających na lotnisku.

Williams z kolei nie został przyjęty do programu i w październiku jego sprawa trafi do sądu.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Poczta nowojorska Zostało powielone za zgodą