Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sztangistka Christine zdobyła złoto w Polsce

Sztangistka Christine zdobyła złoto w Polsce

Wysłano: 23 sierpnia 2023 o 14:44

Pozbądź się Ellie McCartney, a stary pułk w Fermanagh również zdobędzie złoto.

Christine McCann, zawodniczka Fermanagh, zdobyła dla Irlandii złoto na Mistrzostwach Świata Weteranów w Podnoszeniu Ciężarów w Wieliskach w ubiegły weekend. Należała do irlandzkiej drużyny składającej się z 18 sportowców (piętnastu kobiet i trzech mężczyzn) rywalizujących w międzynarodowych zawodach w wieku 35–80 lat.

Christine startowała w kategorii wiekowej 55-60 lat, w kategorii wagowej 64 kg. Po trzech udanych podbojach w podrzucie i rwaniu wiedziała, że ​​ma szansę na medal.

„Problem polegał na tym, że nie widziałem tablicy wyników, więc nie wiedziałem, na jakiej pozycji się znajduję. Było wspaniale!” Wyśmiał 56-latka. „To było stresujące, ale moi trenerzy sprawili, że skupiłem się na podnoszeniu ciężarów”.

Ostatecznie Christine zwyciężyła, podnosząc łącznie 96 kg, wyprzedzając swoją francuską konkurentkę, która podniosła srebrny medal z 91 kg.

Więcej informacji na temat tej historii można znaleźć w ukazującym się w tym tygodniu Fermanagh Herald. Nie możesz dotrzeć do sklepu, aby odebrać swój egzemplarz? Bez problemu! Możesz pobrać kopię bezpośrednio na swoje urządzenie, klikając link https://bit.ly/3gOl8G0

Czytaj więcej.. Zapisz się na aktualne wydanie

Korzystaj z wysokiej jakości dziennikarstwa, gdziekolwiek jesteś i na dowolnym urządzeniu. Bądź na bieżąco w zaciszu własnego domu dzięki subskrypcji cyfrowej.
W każdej chwili | które miejsce | Gdziekolwiek

Wysłano: 23 sierpnia 2023 o 14:44

READ  Polskie CCC odnotowuje 18% wzrost sprzedaży w III kwartale do 2022 r.