Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ta niezbędna 8-portowa stacja ładująca USB jest teraz o 50% tańsza

W Gizmodo samodzielnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które lubimy i myślimy, że i Tobie się spodoba. Współpracujemy z partnerami afiliacyjnymi i reklamowymi, co oznacza, że ​​możemy pobierać część sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. BTW – Ceny są dokładne, a produkty są dostępne w momencie wysłania.

Z powerbank Dla mnie fani biurka A Słuchawki bezprzewodoweWydaje się, że mamy pod dostatkiem urządzeń, ale za mało gniazdek ściennych. Aby zwalczyć ten problem, rozważ tę stację ładującą USB firmy AUTENS, która pozwoli Ci ładować do ośmiu urządzeń jednocześnie.

Zamiast wybierać pomiędzy tymi, których najbardziej potrzebujesz, możesz ścisnąć je wszystkie naraz. Nie musisz się martwić o kupowanie większej liczby adapterów ściennych lub przeczesywanie domu w poszukiwaniu większej liczby gniazdek do podłączenia.

to jest 8-portowa stacja ładująca USB firmy AUTENS Oznaczone do 39,19 USD (spadek z 75,99 USD) Co jest koniecznością, jeśli Twój sprzęt nieustannie walczy o miejsce na płycie zasilającej. Przyjaciele, to około 50% zniżki.

Co potrafi ta stacja ładująca USB?

Zdjęcie: AUTENS

Stacja ładująca USB AUTEN jest nie tylko poręczna jako uniwersalny koncentrator do wszystkich potrzeb związanych z ładowaniem, ale także wyposażona jest w port ładowania USB-C oprócz zwykłych siedmiu portów USB.

Ponieważ większość z nas ma tendencję do wyrzucania naszych paneli zasilania poza zasięg wzroku, może być denerwujące, gdy próbujesz przełączać przełączniki. Lub, jeśli podoba Ci się przedni i środkowy panel zasilania, gwarantujemy, że ta stacja ładująca USB zajmie o połowę mniej Powierzchnia biurowa I wygląda o wiele lepiej niż masywna żółtawa płyta zasilająca.

Wydaje się, że ta ładowarka ma potężny cios. Dzięki ośmiu portom ta baza ładująca USB może pompować 40 watów mocy do ośmiu różnych urządzeń jednocześnie z pełną prędkością. Ponadto jest wyposażony w szybkie ładowanie QC 3.0, dzięki czemu możesz naładować wszystkie urządzenia razem w ciągu zaledwie kilku godzin.

READ  Ceny PS5, Xbox Series X i GPU nadal są wysokie

Być może naszą ulubioną funkcją jest cyfrowy wyświetlacz LCD, który wyświetla aktualny stan każdego portu ładowania. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz szybko sprawdzić odległość załadowaną na urządzeniu.

Kup tutaj przez ograniczony czas za 39,19 USD.